Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok beszélgetős oldalakat...

Tudtok beszélgetős oldalakat ajánlani, ahol szereztetek barátokat? 15l

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Iskola,járjel nagyobb társaságokba,kocsma könyvtár művelődési ház sport klub író találkozó stb
2018. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha előben akarsz barátokat keresni akkor nem ersz el semmit ha otthon maradsz es itt kiirsz egy par kerdest..mozdulj ki...valamit tegyel...menj el sportolni egy helyre foci stb ugyse egyedul leszel
2018. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Interpals
2018. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A neten nem lehet szerintem barátokat szerezni, ott vagy szexelni akarnak vagy csak unatkoznak
2018. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

badoo, chat.hu, ez az oldal


a legtöbben gyökerek, de meg lehet találni a tűket a szénakazalban, tapasztalat :-)

2018. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Egy 15 éves lány bárhol szerezhet barátokat, ha meg nem, mert gond van a külsőddel, felesleges fáradoznod.
2018. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

anotalk, strangers, én ezeken az oldalon találtam már olyan embereket akikkel pár órán keresztül el lehetett beszélgetni és normálisak voltak de hosszabb barátság nem nagyon alakult ki.

Ha akarsz itt is írhatsz, én szívesen beszélgetek ;)

15/f

2018. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!