Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a szülinapi buli...

Szerintetek a szülinapi buli vagy a születésnap "fontosabb"?

Figyelt kérdés
Nem lényeg elolvasbi, elég a kérdést. Barátnőmnek tegnap volt a szülinapja, ma meg a bulija este lesz. A barátja még a szülinapjára el tudott volna menni, de a mai bulira nem, mivel az egyetemével el kellett valahova menniük. Mikor ezt mondta neki a srác,hogy a bulira nem tud menni, de pénteken igen, akkor a barátnőm egyből kiakadt, hogy a buli is annyira fontos, mint a szülinap és ezért még azt sem akarta, hogy pénteken menjen. Bírom a srácot, meg megérteném én, hogy nem ér rá. Barátnőmben is nagyot csalódtam hisz megérthetné, hogy neki is vannak kötelezettségei és nem őt körül ugrálni.
2018. jan. 20. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a barátnő helyében örülnék, ha nem feledkezne el róla, tehát felköszöntene, és ennyi. Nincs mit ezen morogni, hogy nem tud eljönni a buliba. Sose értettem minek kell ekkora feneket keríteni a szülinapnak.
2018. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátnőd egy buta hisztis tyúk.

Egyszer velem is eljátszották ezt, ott meg is szakítottam a kapcsolatot az illetővel. Nekem dolgozni kellett menni másnap és ezért nem akartam a születésnap után ott aludni az illetőnél, holott egész nap ott maradtam volna előtte ünnepelni őt. Ezt nem tudta megérteni, hogy otthon szeretnék aludni az ágyamban mivel másnap kelni kell, hisztizett, így azt mondtam oké, akkor hagyjuk egymást, erre nem vagyok kiváncsi.

2018. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy akármelyiken részt vesz ezekből. Egyiksem fontosabb a másiknál, inkább úgy fogalmaznék, hogy a baráti eggyüttlét fontos, mindegy melyik napon. Ezesetben furcsállom is, hogy “két” szülinapról van szó, ezeket általában egy napon tartják:) Lehet, hogy jobban kijött volna a barátnőd, ha rendesen a szülinapján tartja a bulit is, ha már külön napos bulit akar beszervezni, akkor beszélje meg a barátaival, hogy kinek mikor jó. Velem is volt úgy, hogy a barátaimmal nem tudtunk a szülinapon partyzni, de eltolódott egy héttel későbbre, vagy előrehozodott, nincs abban semmi:)
2018. jan. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha a barátnődben enny megértés sincs, akkor valami gond van vele.
2018. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!