Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha még mindig...

Mit tegyek, ha még mindig hiányzik?

Figyelt kérdés
10 éven keresztül volt egy lány akivel barátok lettünk. Majd a helyzet úgy hozta, hogy én kijöttem külföldre, ő meg később utánnam és ekkor egy ideig nálam lakott. Ezalatt az idő alatt legjobb barátnők voltunk, legalábbis azt hittem. Ezalatt az idő alatt sokszor kihasznált és nagyon csúnyán bánt velem, de mindig megbocsátottam neki. Végül túljutott rajtam és ő volt az aki elhagyott. Az eszem tudja, hogy jobb így, de a lelkemnek hiányik. A szüleimmel nem nagyon tartom a kapcsolatot, más barátaim meg nincsenek. Sokszor járok el programokra, meg alapból egy közösségben vagyok minden nap, de maximum olyan embereket ismerek meg akikkel maximum 3 mondatot tudok váltani. Ma az egyik boltban megláttam valamit és egyből az ugrott be, hogy "ő" biztos örülne neki. De nem tudom neki átadni. A születésnapomat és a karácsonyt is magamban töltöttem. Tudom, hogy ha találnék más barátot, akkor könnyebb lenne a helyzet, hiszen inkább a magány az ami bánt.

2018. jan. 28. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
És ha eljárnál más közösségekbe is?Hátha találnál olyan embert akivel minőségi időt tudsz eltölteni.
2018. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Voltam így egy fiúval. De aztán rájöttem, nem ér meg ennyit. Járj el mindenféle helyekre, és akkor biztos találsz helyette mást. Egy emberért ne áldozd fel magadat.
2018. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!