Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetsz olyannal IGAZI barátok...

Lehetsz olyannal IGAZI barátok, akivel havonta találkozol?

Figyelt kérdés
Tudom, mit jelent az igaz barát: Hogy bajban mindig mellettem állnak. De mások szerint az az igaz barátság, amikor állandóan egymással foglalkoznak, és naponta találkoznak. Ez tényleg igaz?

2018. febr. 4. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Ezt a két fél érzi. Nem kell bizonyítani semmivel. És nem attól lesz egy kapcsolat jó, hogy mindennap együtt vannak. Ha ezen múlna minden munkahelyi kapcsolat a legnagyobb barátságok lennének, és így tovább..
2018. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
simán
2018. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze,még akkor is ha ritkábban.Meg lehet valaki valójában nem is barátod még akkor sem ha régebben rendszeresen kéthetente összejártatok.
2018. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem A legjobb barátom érettségi után elment másik külföldre, így évente csak párszor találkozunk (még csak nem is havonta). Igazából azóta is inkább csak "társaságom" van, nincs igazi barátom. Azt mondta ő is így gondolja. Szokott is olyan lenni hogy nem is találkoztunk, meg nem is beszéltünk már hetek óta, aztán valami bajom van / baja van, felhívjuk egymást, és megdumáljuk.
2018. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, sőt, pont, hogy az igaz barátok azok, akikkel akár több hónapnyi szünet után is ugyanolyan jól el tudtok beszélgetni, mintha egy napja nem láttátok volna egymást, ismerik a gondolataidat, megértik a világképedet... Ha valakinek szüksége van egy kapcsolat fenntartásához arra, hogy minden nap találkozzon a másikkal, az egy nagyon felszínes barátság.
2018. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezhet. Nem attól barát valaki, hogy állandóan ott vagytok egymás nyakán.
2018. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A kérdésedben ott a válasz! A barát az, aki melletted áll! A legjobb barátaimmal szinte havonta vagy 2-3-4 havonta találkozom személyesen. De ha elakadok valamiben, számíthatok rájuk! Általában elég, ha tanácsot adnak, vagy ők néznek utána valaminek - de mellettem állnak, bízhatok bennük ott vannak nekem.

A kollégáimmal minden nap találkozom - mégsem a barátaim!

Akikről neked beszélnek, hogy állandóan együtt lógtok - na azok csak haverok, akik szórakoztatóak, de ha baj van, repülnek ezer felé, vagy a rosszabb, hogy lenéznek, mert rínyálsz. Hogyan is érnénk rá minden nap találkozni? Nem is értem. De ráérnek! :) Jó nekik! Van valami értelmes elfoglaltságuk is? ;)

2018. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, 6 évig jó barátok voltunk egy sráccal aki 1000 kilométerre élt, minden nap beszéltünk de sosem sikerült találkoznunk mégis évekig ő volt a legjobb barátom.
2018. febr. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom 50 éve viseli ezt a címet. Messze sodort minket egymástól az élet, sokszor évekig nem találkozunk.
2018. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!