Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ha egy fiú megállá...

Szerintetek ha egy fiú megállás nélkül egy meleg fiúval lóg, akkor ő is meleg lehet?

Figyelt kérdés

17 évesek, az egyik közülük meleg, a másik elvileg hetero. Ők azt mondják legjobb barátok.

(tudom, hogy nincs közöm hozzá, de érdekel)



2018. febr. 17. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
A testhőmérséklete normál állapotban feltehetőleg átlagosan 36,6°C.
2018. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi az extra? A legjobb barátja meleg. És akkor mi van? Max ha elmennek sörözni, legalább nem ugyanazt a "prédát" nézik ki maguknak.

A hetero srác kvázi büszke lehet magára, hogy egy amúgy általa jó fejnek tartott valakit nem ignorál csak azért mert meleg.

2018. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Sőt az is lehet hogy nem meleg, hanem csak nem fordult el a haverjától, mert az nem puncit kerget...
2018. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Abszolút nem. Én 18 vagyok, két fiú osztálytársam(szintén 18 évesek) akik tudják rólam hogy meleg vagyok sokat lógnak viszonylag velem, vagy legalább is sokat fogunk. Azokat a hülyeségeket amik heterók között szokott lenni, az úgynevezett "buzulás" köztünk is megvan(ami számomra kicsit furcsa, hiszen tudják hogy meleg vagyok és ennek ellenére is csinálják). Ennek ellenére nem melegek, hanem ugyan olyan jóban vagyunk, sőt ahogy észre vettem még többet megengednek maguknak(legalább is az egyikük) "buzulás" terén, de így sem meleg :D

Egyébként a külső behatásoknak semmilyen ehhez hasonló formája, és semmilyen más formája sem teszi lehetővé valakinek a meleggé válását.

Szóval a válaszom egy határozott nem.

2018. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ettől meleg. Nekem is van meleg ismerősöm, szoktam néha vele lógni, de attól én még nem leszek az.
2018. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt, miért ne lehetne egy meleg fiúnak, hetero a legjobb barátja? Másrészt meg miért foglalkoztat ez ennyire? A kíváncsiság nem igazán egészséges dolog, legalábbis akkor, ha mások magánélete a "tárgya".
2018. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy yaoi-fan a kérdező, és többet akar belelátni a dolgokba mint ami van...
2018. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
de hülyék vagytok b***meg egyszerüen csak haverok és el fogadja h meleg ez minden nőlj már fel !!! jeszus
2018. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!