Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerettessem meg a...

Hogyan szerettessem meg a nyomi haverommal a küzdősportokat?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon nyomi haverom, 18 éves, rossz ránézni annyira begyöpösödött semmirekellő jelenleg. Szeretnénk barátaimmal kipofozni (ha értitek a szóviccet xd) és boxra járattatni hozzánk, szeretnénk ha végre sportolna egy picit és nincs annál jobb mint ingyen leugrani boxolni hétvégente. Nagyo nnem szeretne jönni, hiába hívjuk, és ez elfogadhatatlan. Elhatároztuk hogy embert faragunk belőle és nem boxzsáknak hozzuk hanem megdolgoztatjuk és megneveljük a gyereket. Fél és nem akar 1000 ft-ért felszerelést venni és nem akar reggel felkelni csak ezért. Megígérte viszont hogy most eljön egyszer megnézni milyen ha már ennyire hívjuk, viszont nem ígér semmit. Hogy szerettessük meg egy ilyen emberrel a sportot és hogy vegyük rá hogy velünk jöjjön?

2018. febr. 21. 15:35
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
0%
Mutassatok neki 1-2 motivációs videót, esetleg tényekkel/érvekkel győzzétek meg. Beszéld rá, hogy neki ez nem jó!!! És, hogy legyen férfi!
2018. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Annyi eszetek nincs még 18 évesen, hogy esetleg túl lássatok a saját kis csökönyös gondolataitokon. Mi van ha neki tényleg nincs kedve ehhez az egészhez és nem is élvezné? Tudjátok ő is egy önálló ember nem egy marionettbábu akit ti csak úgy rángathattok ahogy nektek tetszene. Fogadjátok el hogy ilyen, vagy ha nem vagytok erre képesek, akkor ne próbáljátok magatokat ráerőszakolni.
2018. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akard megszerettetni vele, de köd szembe magad, amiért ilyen bunkó paraszt vagy!
2018. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki vágya a box (vagy más küzdősport). Próbáljatok meg olyan sportot keresni, amit nem ti, hanem ő csinálna szívesen. Max. ha sokáig nyaggatod elege lesz belőled. Én se bírnám ki így.
2018. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
1-es suliban mutattunk már neki sok videót, tök vicces KO-kat, ahol az emberek percekig voltak kifeküdve eszméletvesztve, azthittük így már neki is meg fog tetszeni, de most hogy itt a nagy alkalom, visszahúzódik. Meg tök vicces sztorykat meséltünk neki az edzésekről, hogy vertük szét egymást, mégsem akar jönni. 2-es Mi csak segíteni akarunk neki, és szeretnénk hogy jobb élete legyen, az elfogadhatatlan, hogy valaki ne sportoljon semmit, és igen, a labdajátékok nem számítanak sportnak, a küzdősport ami az igazi és ezt minden férfinak kell csinálnia, ő sem maradhat belőle ki.
2018. febr. 21. 16:00
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen srác ha ilyenek a barátai,nemkell ellenség se ..

Miért nem lehet békénhagyni és elfogadni hogy az általatok kedvelt box nem tetszik mindenkinek,(pl nekem se) és nem kell mindenkinek csinálnia. Lehet hogy ő nem akar ütlegelni senkit és nem akar monoklikkal meg csillagokat látva hazamenni, lehet hogy egy egyszerű egyszemélyes sport mint a futás ,bicajozás, úszás sokkal testhezállóbb lenne neki. Ha egyáltalán akar sportolni,mert nem mindenki akar ám!

2018. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút az egészséges életmód és a testmozgás/sportok híve vagyok, de még én is azt mondom, hogy ne legyetek már ennyire gyökerek.

Ha valaki nem akar csinálni valamit, akkor alap, hogy nem erőlteted és pláne nem nyomizod le, csak mert nincs kedve boxolni. Ha ennyire semmirekellőnek tartjátok, akkor mi a jó égnek lógtok vele?

2018. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

"szeretnénk hogy jobb élete legyen"

"elfogadhatatlan, hogy valaki ne sportoljon semmit"

"a labdajátékok nem számítanak sportnak"

"küzdősport ami az igazi és ezt minden férfinak kell csinálnia"


Atya isten, ti valami falusi surmók parasztok vagytok?

Sajnálom nagyon a srácot hogy ilyen "barátai" vannak.

A legjobb lenne ha békén hagynátok.

2018. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy itt sokan miért vannak felháborodva, nagyon nem. Pont hogy akkor lennénk bunkó parasztok (már bocsánat a kifejezésért), ha hagynánk pudingként élni. Nagyon sokszor kell az életben megvédened magad, ha kell, erővel. Ez egy alap dolga az életnek ha sajnos, ha nem. Mondom, nem boxzsáknak fogjuk használni, hanem megtanítjuk sportolni a gyereket, nem fogjuk izomból ütni elsőre. Azért nyomizom le, mert ez már megszokás, ez egy ilyen beceneve köztünk, mert tényleg szegény ilyen. És mert okos gyerek és jóakaratú kedves gyerek, viszont az életben nem tudja megállni a helyét, ezért akarunk neki ebben segíteni. És akkor a világ legjobb embere lesz belőle.
2018. febr. 21. 16:08
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
KO videókkal akarod megkedveltetni vele a boxot? :D Ha úszni tanítod, meg megnézitek a Titanic-ot? :D
2018. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!