Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki tud olyan oldalt ahol...

Valaki tud olyan oldalt ahol barátkozni lehet?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és szeretnék barátokat keresni és mivel nem igazán tudok kimozdulni itthonról így maradt a net.

2018. febr. 26. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Indíts vlogot-műsort a youtube-on s kinek szimpi lesz a dumád, azzal dumálsz-cimborázol.

1000 feliratkozó után meg élőben is mókázhatsz na, meg mellette lehet koldulni pénzt is, ha nincs gerinced.

2018. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Antotalk, fórumok, fb csoportok
2018. febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

nagyon jó esetben maximum beszélgetni tudsz neten, barátkozni nem feltétlenül, bár nem tudom mik az igényeid...


tegnap is valaki kiírta a kérdést, hogy tudunk-e jó chat oldalakat, végül privát üzenetben írta le, hogy igazából azért kell neki, mert trollkodnának csak az egyikről már ip alapján kibannolták őket a haverjával...gondolhatod, milyen színvonalon lehet akkor barátkozni, ha a sok gyökér erre használja...


talán a legközelebbálló dolog az az internetes barát (ibff)-es csoportok facebookon, bár ugye itt is nagyban játszik az, hogy mennyire vagy szimpatikus.

mindenki barátkozni akar a másikkal, de csak akkor, ha az egyébként irreálisan magas elvárásait teljesíti akár külsőben(internetes barátságnál ez ugye rohadtul fontos)...:D


de sok sikert.

2018. febr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Igen,úgy hívják való világ.

Felejts el a netes "barátkozást",ezek sosem helyettesíthetnek igazi barátságokat.

Az előttem írónak igaza van,a többség felszínes,nem is akar komolyan barátkozni vagy csak trollkodik az ilyen oldalakon.

2018. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!