Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes baratokat meg...

Internetes baratokat meg lehet unni?

Figyelt kérdés
Mennyi ido alatt es mennyit kell szerintetek beszelni 1 nap alatt, h ne valjon unalmassa es teherre?:D Mi ronthat meg egy ilyen baratsagot?
2018. márc. 3. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nem a beszéd mennyisége hanem minősége határozza meg... ez azért gondolom alap?!
2018. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szamomra nem, ezert tettem fel a kerdest. :)
2018. márc. 3. 14:24
 3/8 anonim válasza:
63%

Nos nekem van egy pár internetes barátom.

Van olyan nap mikor nem beszélek velük.(ezt nem az internetes ismerősökre értem hanem akikbe tényleg megbízol, úgymond "IBF")

De bármi van, segítünk egymásnak meghallgatjuk egymást.ha kezd unalmassá válni a beszélgetés, vagy abbahagyom,vagy feldobok valami témát.

Én nem tudnám megunni őket

2018. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Ha nincs téma, vagy nem olyan ami mindkét felet megmozgatja, akkor ellaposodhat két jóbarát között is a csevej interneten keresztül.

Ha ez rendszeressé válik, főleg azzal, aki amúgy nem is ismersz, eltávolodhattok egymástól és megszakadhat a kapcsolat.

2018. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Idővel, a személyes barátságok is megszűnhetnek, "kiüresedhetnek", ahogy az emberek változnak. Nyilván az internetes barátságokkal is ez a helyzet.
2018. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, hasznosak voltak. :D ment mar valakinek tonkre baratsaga igy?
2018. márc. 3. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy mi ronthat meg? Nehez kerdes :D Igazabol ha az egyik fel a masik fejere no, ha vitaknal mindig az egyik fel kerul ki hibasan akkor jogosan erezheti az egeszet igazsagtalannak es allhat tovabb. A sok tiltogatas sem tesz jot, illetve a megbeszeles helyetti tiltas. Ugy gondolom, hagyni kell a masiknak teret, nem kell kenyszeriteni semmire es hasonlok. Ugyanugy mit az elos baratsagoknal, a tul sok elhagyas es jogtalan veszekedes bizonytalnna tehetik a masik felet. Ezek szerintem:D remelem, hasznos volt a valasz, kedves kerdezo :) :)
2018. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen barátságom megszűnt. A leghosszabb innen 3évig tartott... Pedig nekem hiányzik hiába van család és munka, kellenek a barátok is.40f
2018. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!