Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy vágjak vissza a haveromna...

Hogy vágjak vissza a haveromnak ha bunkózik?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel már lassan 9 éve ismerjük egymast. Sosem voltunk olyan hű de nagy baratok, de az utóbbi egy évben nagyon bunkó kezdett el lenni, es nem csak velem hanem másokkal is. Nemtudom miért de valamiért megváltozott és elég nagyképű lett. Nagyon zavar es eddig ugy voltam vele, hogy leszarom, de mar tenyleg kezd elegem lenni belőle, mivel nincs is sok önbizalmam ezert mindig nagyon rosszul esik mikor leszól. Nem akarok összeveszni vele mert tud ő normalis is lenni es ooyankor tenyleg tok jofej, csak mikor rajon a bunkozas akkor aztan nem kimel. Nem tudnátok valami tanácsot adni, hogy ha legközelebb beszól valami jót visszaszóljak, es tobbet ne szoljon be? Vagy csak szarjam le tovaabra is?

2018. márc. 13. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Üdv! Kedves kérdező! Szerintem mondd azt neki helló szeretnék egy kicsit beszélgetni veled komolyabbra fordítva a szót szeretném ha kicsit visszavennél ebből ebből a nagy egoizmusból tisztelek és örülök hogy a barátomnak tekinthethetlek de nem esik jól nekem se hogy megbántasz ha tényleg számít még a barátságunk neked valamit akkor kérlek változz meg kicsit ne fogalmazz bántóan
2018. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már mondtam neki, hogy vegyen vissza magabol meg, hogy ne legyen ilyen bunkó, de ezek után még ő akadt ki, hogy en miert mondok neki ilyeneket es, hogy ne legyek mar ilyen bunkó.
2018. márc. 13. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen "barátnőm". Ő mindig megsértődött, ha szóltunk a bunkózás miatt. Szerinte csak őszinte és ő az igaz barát, mert nem hazudik a negatív dolgokról sem, stb. De azért szerintem van különbség aközött, hogy "a tegnapi felsőd jobban állt, ez nem valami előnyös" vagy "úristen mi a szar ez rajtad, egy csövesről loptad? Nem néztél te tükörbe, úristen. Hogy hihetted, hogy ez jól áll? Stb." és ezt egész nap.


Ráadásul mindig beégetett minket, ha megtudott rólunk valamit és utána szintén ő sértődött meg, ha rászóltunk vagy mi is a bizalmas dolgaival viccelődtünk mások előtt, hogy felfogja mennyire nem vicces.


Már megszakadt vele a kapcsolat, de mai napig magát tartja áldozatnak meg sajnáltatja magát, hogy őt minden barátja ok nékül elhagyja, senki sem szereti, stb. pedig már felnőtt emberek vagyunk. (Akkor szakadt meg a kapcsolat, mikor megtudta hogy egy közös barátnőnk 21 évesen babát vár és a szokásos bunkó módján kiakadt, hogy neki nem mondta el, meg meg van róla a véleménye, abortusz lett volna a megoldás, meg szegény gyerek tuti beteg lesz, stb. Barátnőmnél meg betelt a pohár és alaposan kiosztotta. Persze akkor már rögtön gond volt a személyeskedés, mikor vele csinálták, de ha ő csinálja az csak őszinteség.


Amúgy vannak róla szép, vicces emlékek, meg tudott ő is rendes lenni, de nem ért annyit az egész, hogy abortuszkampányt hallgassunk tőle, csak mert nem 30 felett akarunk szülni, mint ő, meg az életünket kritizálja puszta "jó széndékból".

2018. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
SZARD LE!Ő fog koppanni és rohanni hozzád.
2018. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egzakt módon elmesélted a problémát gratulálok. Ezalapján biztos megfogják tudni válaszolni a kérdésed.... *facepalm*
2018. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!