Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy egy öleléstől...

Normális, hogy egy öleléstől benedvesedek?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom,aki tetszik nekem(ő nem tud erről). Mindig megölel,amikor találkozunk,vagy elköszönünk egymástól,és olyankor mindig benedvesedem. Mit tegyek ez ellen?

Egyébként van barátnője,és tényleg csak barátként tekint rám (szerintem). 16/L



2018. márc. 16. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Normális.
2018. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Fúúú hát nem irigyellek :D
2018. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Lehető legnormálisabb reakció, ha vonzódsz valakihez.


Ellene?? hát meg tudod szakítani vele a kapcsolatot. Mást sajnos nem lehet. Nehéz döntés, de a viszonzatlanság nagyon tud fájni, és előbb-utóbb eljön egy pont, amikor már meg kell hozni egy ilyen döntést :(


Ilyen korban viszont még nincsenek húde komoly kapcsolatok, szóval akár kezdeményezhetsz is nála, szerintem. Ha tőled ez a kapcsolat már nem barátság, akkor már valószínűleg soha többé nem is lehet az.

2018. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele! Ha elutasít akkor legalább tovább tudsz lépni és nem leszel egész sulis éveid alatt szerelemes bele mást meg sem látva. :)
2018. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Első lépés: kérd meg udvariasan, hogy használjon izzadásgátlót.

Második lépés: hajnalban amikor alszik, kend gyengéden, szexin át kromofággal, az betömíti a pórusait, így nem fog izzadni.

2018. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
77%
Persze hogy normális. Nekem van egy régi barátom, aki bár nem egy ölelős típus, é viszont általában igénylem, főleg ő tőle. De néha megölel, ritkábban hosszabb időre is, ekkor néha esélyes, hogy én is benedvesedek tőle, volt már rá példa. Én 2014. májusa óta egyoldalúan szeretem őt, amit ő is tud, de barátok maradtunk továbbra is, meg néha sétálunk együtt.
2018. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!