Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » ENTP, ENFP, INFJ, INFP, ENFJ...

ENTP, ENFP, INFJ, INFP, ENFJ embereket keresek. (lehetőleg Nógrád megyében és 14-18 év közöttieket) Van ilyen?

Figyelt kérdés

INFJ személyiség típus vagyok ( a legvégső különc :))

Ebből kifolyólag, nem sok mindenkivel jövök ki jól.

Hátha eddig csak az volt a baj, hogy nem jó emberekkel találkoztam :D (16/F)


2018. ápr. 2. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
még fiatal vagy az ilyesmire. ezek a típusok VÁLTOZNI fognak. Lehet te még XYZ vagy 16 évesen, eltelik pár év és ABC típus leszel.
2018. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hali, én 'INTX' vagyok (az utolsó betű mindig vagy J vagy P 51-49 es aránnyal, négyszer töltöttem ki, mert ugye egy mérés nem mérés...), viszont budapesti.

15/L

Ne aggódj, a legjobb, ha keresel a környezetedben egy ESTJ-t, és megépítítek a halálcsillagot! XD

(Annak aki nem érti: Az MBTI teszt alapján a Csillagok háborúja szereplők közül az Uralkodó INTJ, Lord Vader pedig ESTJ személyiségű)

2018. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!