Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egésznap csak cseszekednek...

Egésznap csak cseszekednek velem a "barátaim" Mit tegyek? (14/F)

Figyelt kérdés

Na szóval.

Egész nap csak csúfolnak és nevetnek rajtam és próbálok úgy viselkedni mintha nekem is tetszene.(nem akarok elöttük könnyezni)

Én szoktam nekik segíteni de semmi hála. Most hogy járógipszel mek suliba csak rosszabb lett. Már a járásomat is szekelják hogy úgy megy mint nyomorék. Emmiatt nincs önbizalmam és csajozni se szoktam. Elég ronda is vagyok tehát ebbe is belekötnek. Vissza szoktam szólni meg oda is szoktam ütni de semmi...

Nem szóltam még senkinek sem (se tanár se szülő mert elég kinos lenne)

Néha már az öngyilkoság is szóba kerül de próbálom gyorsan ezt elfelejteni mert a pokol elvileg rosszabb hely. 8.-os vagyok. És sajnos pont abba a suliba és pont arra a szakra megyek ahova ők is. Szóval még 4 és fél borzasztó évnek nézek még elébe...

Hogyan erősítsem magamat hogy ha piszkálnak akkor ne könnyezek és ne lássak hogy nekem ez rosszul esik? Mert tapasztaltam hogy amikor látták hogy rosszul esik akkor csak mégjobban folytatják.

Váaszokat köszi!



#barát #osztálytárs #piszkálás #csúfoldás'szekállás
2018. ápr. 5. 18:35
 1/4 anonim válasza:
Nem a barataid, ne segits nekik semmiben es muszaj lesz leverned a fonokot. A szavak itt nem segitenek.
2018. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ott nincs főnök.

Mindenki egy formán szekáll de főleg ketten. Az egyikük gyakran kibeszél órákon de sajnos úgy hogy hallok mindent és ez esik a legszarabbul.

2018. ápr. 5. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak, az ilyen rosszindulatú kis köcsögöket meg egyenesen gyűlölöm. Annyi gyerkőc életét keserítik meg az ilyen neveletlen kis gyökerek. Egy jó nagy verés kellene nekik, hogy észhez térjenek.

Sajnos addig fogják ezt csinálni, amíg azt látják, hogy valamilyen módon hatással van Rád. Ha viszont azt látják, hogy semmilyen reakciót nem vált ki belőled a szekálásuk, akkor előbb vagy utóbb megunják a csúfolódást. Ha helyre jött a lábad, akkor kezdj el valamit sportolni, az majd megerősít, testileg és lelkileg is. Sőt, meg ha eredményeket is tudnál elérni, ők szegyelnék magukat. Akkor már a Te önbizalmad is megerősödne annyira, hogy tudomást sem vennél róluk, bár akkor már biztosan nem csúfolnának többet. Kitartást Neked és nehogy öngyilkosságon gondolkozz az ilyen semmirekellő barmok miatt...

2018. ápr. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Istenem de utàlom ezeket...nekem is voltak ilyen "barátaim" gyoarsan ott is hagytam őket. Figyelj, szerintem kopj le róluk, és mutasd meg , hogy te nélkülük is jobb tudsz lenni! Ha van kedved írj rám, és adok még pár jó tanácsot
2018. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!