Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Mi lehet az oka?

Miért van ez? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Senki nem akar velem barátkozni. Ha páros munka van mindig egyedül maradok, mert senki nem vàlaszt. Pedig nem bàntok senkit. Kedves vagyok mindenkivel, amikor tudok mindenkinek segítek, mégis levegőnek néznek.

Van egy plázacica csoporttársunk, mindenkinek parancsolgat meg beszólogat, mégis vele meg mindenki barátkozni akar meg nagyon szeretik. Mi lehet ennek az oka? Mar a lányok is külsőre ítélik egymást, nemcsak a fiúk a lányokat?



2018. ápr. 11. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

-nincs pénzed

-nem vagy szép

-nehezen lehet kihasználni

2018. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lányok közötti barátságnál nem mindegy, ki mennyire szép? Egyébként nem vagyok csúnya, csak plázacica nem vagyok. A másik kettő mondjuk igaz rám.
2018. ápr. 11. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az egy dolog, hogy a beszólogatós plázacica népszerű, de arról nem ő tehet, hogy te mindig egyedül maradsz.
2018. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy ő tehet róla, hanem azt kérdeztem, hogy miért olyannal akar mindenki barátkozni, aki mindenkit bánt meg beszólogat mindenkinek, velem meg miért nem, mikor mindig kedves vagyok mindenkivel, sosem bántok senkit és mindig segítek mindenkinek, akinek szüksége van rá.
2018. ápr. 12. 00:43
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Mert az embereket vonzzák a bunkók
2018. ápr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a plázacicák felhívják magukra a figyelmet azzal hogy sok pénzük van és az öltözködési módjukkal. Szerintem nincs veled gond, jó arcnak tűnsz.
2018. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A válasz nagyon egyszerű:Mert hülyék!
2018. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!