Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szoktatok határvonalat...

Ti szoktatok határvonalat húzni a baráti kapcsolataitokban? Ez miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor valakinek közülük szemtelenebb a viselkedése az irányotokban,nem ad meg egy alaptiszteletet,alsóbb rendű barátként viselkedik veletek szemben másokhoz viszonyítva vagy leginkább a lelki nyomorát szereti rátok zúdítani.

2018. ápr. 13. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze.

Abban hogyha az emberkén látom hogy gyökér, nem szimpatikus, akkor csak válaszolok neki röviden, vagy ha valami lelki baja van és igazi segítség kell neki, akkor segítek. De ha csak egy hisztis kislány (sok ilyennel volt már dolgom) aki csak elmeséli a napját, azzal közlöm hogy van dolgom, és nem érdekel a kis butasága.


Általában a lányokkal szokott az lenni hogy a határt meg kell húzni, a fiúkkal sokkal kölcsönösebb szokott lenni a barátságom.

2018. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az összes barátom ( akik már testvér számba mennek ) megad egy alapvető tiszteletet a számomra, és ugyan ez vonatkozik rám is az ő irányukba. Persze mint igazi barátok, bem maradhatnak el az egymás cseszegetései sem. Mert szerintem egy barátságban mindíg van olyan nap amikor a másikat ba*zogatja az ember. Persze ez ida vissza működik. Szerintem így kell felfogni a barátságot mint emberi kapcsolatot.
2018. ápr. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!