Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek vagy hogyan tudnék...

Mit tegyek vagy hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés

A volt legjobb barátommal történt egy éve.Azért ide írtam mert fogalmam sincsen ez melyik kategóriába tartozik és talán itt még választ is kapok.

Kb egy éve mondta el a legjobb barátom hogy meleg én ezt el fogadtam mivel semmi bajom nincsen vele

A problémának ott kezdödtek mikor el mentünk közösen egy házi buliba ahol elég sok volt az ismerős meg osztálytárs stb ott össze jött egy srácal legalábbis azt hitte ez a srác át cseszte a fejét igazából egy csóknál több nem történt de erről egy videó is készült és fél került a Facebook oldalára.Azóta minden egyes nap zaklatják miatta a szüleivel is meg romlott a kapcsolata sőt szóba se állnak vele mivel elég konzervatívok és mélyen el ítélik az ilyesmis.Velem sem beszél mert azt hisszük hogy közöm van éhez a videóhoz és azt hisszük hogy tönkre tettem az életét.

Rendszeresen bántják ez miatt és más nem csak szavak formájában hanem fizikailag is.

Négyhónapal ezelőtt a rendszeres zaklatás meg verés miatt még porbált öngyilkos lennit és elvileg nem ez az első alkalom.

Szerintetek mit kellene tennem hogy tudják segíteni még ha soha többé nem is beszél velem már mindegy úgy is egyéve ki zár az életéből meg akarom menteni mert tudom hogy baj van. Több mint 90% biztos vagyok benne hogy depressziós.Szinte senkivel sem beszél sőt néha egész nap egyetlen egy szót sem szól csak ha muszáj.Mit tegyek ?



2018. ápr. 14. 20:11
 1/10 anonim válasza:
Próbálj meg közeledni felé. Beszélgess vele. Az nem számít, hogy nem akarja. Amikor látod hogy bántják ne csak állj és nézd, védd meg. Legyél pozitív, kedves vele.
2018. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Bocs, úgy értettem hogy nem akarja hogy beszélgess vele. Persze nem éjjel nappal, csak időnként, amikor látod hogy magányos.
2018. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbálok vele beszélgetni de nem hagyja.Minden egyes alkalommal még védem de még én vagyok a hibás hogy miért szólok bele és miért nem hagyom békén.Soha nem akar velem beszélgetni nem is hallgat végig .
2018. ápr. 14. 20:31
 4/10 anonim válasza:
akkor most a videó miatt utál téged?
2018. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen a videó miatt utál amihez semmi közöm
2018. ápr. 15. 08:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia próbáld vele megbeszélni vagy személyesen vagy ha nem engedi akkor pl.fb-n

Miért hiszi azt ,hogy közöd van hozzá ??

2018. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Számodra kielégítő szakvéleményt, csak abban az esetben tudnék kiállítani, ha belinkelnéd a videó URL-jét.

Még valami, a nemedet nem tisztáztad.

2018. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A Facebookra lét föltéve a videó de nem fogom be linkelni.

Fiú vagyok.Facen nem tudok neki írni mert le tiltott.Onnan veszi hogy nekem közöm lehet hozzá hogy csak nekem mondta el hogy meleg másnak nem még is valahogy kitudódott.személyesen pedig szóba se áll velem esélyem sincsen hogy ki magyarázzam magam

2018. ápr. 17. 19:48
 9/10 anonim válasza:
Szerintem irj neki levelet. A neved ne ird ra mert ha meglatja el se fogja olvasni.(bocs az ekezetekert csak telefonon vagyok)
2018. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem, próbáld meg megvédeni, akkor is ha ő nem akarja, hidd el egy idő után felteszi magának azt a kérdést: "Miért védene meg ha el akart volna árulni?„
2018. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!