Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mondanátok jó bókokat? Ne...

Mondanátok jó bókokat? Ne ilyeneket hogy"jobban főzöl mint az anyám" vagy hogy "jó az illatod" egy olyan lánynak akarok bókolni, aki eggyáltalán nem hülye, és nagyon sok bókot ismer.

Figyelt kérdés
Lenne olyan bók ,amitől...hát..beindulna? :D,lehet saját gyártmány is,csak ne olyat,ami túl egyértelmű,vagy nem tudom...nagyon nehéz azzal a lánnyal bókolni :(
2018. máj. 7. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Delrágám. Tudom hogy a középkorba kiment a divatból a karóba húzás, de én szívesen karómra húználak.
2018. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
*Drágám
2018. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Rosszabbul főzöl mint az anyám, mégis téged választalak.
2018. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy a párválasztás alapja, hogy ki mond olyan bókot, amit még nem ismerek. Egyáltalán minek kell bókolni? Ha már szóbaállsz valakivel, akkor nyilvánvaló, hogy találtál benne valami vonzót...
2018. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
"Tolnálak mint a lopott biciklit"
2018. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"Nem bókolok mert nem tudok"
2018. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez hogy így veszel valahonnan az nagyon béna. Használd a saját kreativitásodat inkább még ha gyenge is de még mindig jobb mint valahonnan bányászni egy ilyen előre kitervelt “bókot”. A bóknak aktuálisnak kell lennie az épp történtekhez kötődve
2018. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon jók! :D a 4-ik válaszolónak: Azzal a lányal nagyon nehéz..lassan 3 éve küszködök vele... de pedig nem koppint le,mert szereti ha foglalkoznak vele...Meg neki nem elég csak szóbaálni vele,ezért gondoltam így hogy hátha a bók segít :)
2018. máj. 7. 21:24
 9/14 A kérdező kommentje:
7-ik válaszolónak: Lehet hogy jobb lenne saját bók :D,fatherom nagyon vágja az ilyenektet,sőt ,még saját bókjai is vannak,csak nagyon ritkán beszélek vele,mert külföldön dolgozik,és havonta jön haza, és amiket mond,azokat is elfelejtem :(
2018. máj. 7. 21:26
 10/14 anonim ***** válasza:

"Mit szoktál táncolni?"

"Semmit miért?"/"xy táncot, honnan tudtad?"

"Olyan kecses a mozgásod, azt hittem táncolsz/látszik rajtad, (hogy táncolsz)" választól függően

2018. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!