Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki San Francisco vagy...

Valaki San Francisco vagy környékén?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeptemberben költözünk ki San Franciscoba, (most is itt vagyunk csak sokat ingázunk) Lenne kedve valakinek egy after hour koktélra valamikor? Semmiféle segítséget, munkát bármit nem szeretnénk, csak barátkozni. 31N 42F

#San Francisco #Silicon Valley #palo alto #Sausalito #Mill Valley
2018. máj. 8. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm, bejött az élet :D
2018. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fater, látom bejött az élet. :)
2018. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alamedaban lakom,csak most el kezdtem egy pár hónapja kamionozni,ezért most sokat vagyok uton de nem lesz ez mindig így,csak hát ugye hajt a kíváncsiság.

Most leginkább Kanadát,Észak-Kelet és néha Dél Amerikát,Mexikót járom,sajnos nem nagyon esem mostanában haza szinte arra sem járok jó formán, de hamarosan otthon leszek, szívesen össze találkoznák veletek ha nem gond hogy 25F vagyok?

2019. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Heeeey, utolsó! De örülök neked! Mar miert lenne baj, hogy 25 vagy! De jooo! Irj ha ujra itthon és fussunk össze! :)))
2019. szept. 24. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!