Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol és hogyan tudnék fiúbaráto...

Hol és hogyan tudnék fiúbarátokat szerezni? 20L

Figyelt kérdés

3 éve párkapcsolatban élek, (mielőtt bárki félre értené) és szeretnék fiú haverokat, mert úgy érzem jobban érezném magam fiú barát társaságában (nyilván kizárólag barátnak). Én mindig szerettem volna fiú barátokat, de nem olyan volt a környezetem, és ha jóba is lettem 1-2-vel, róluk is kiderült, hogy többet akarnak, persze a barátom miatt nem közeledtek, de nem is beszélnek nagyon velem. Az lenne a kérdésem, hogy milyen módon tudnék fiú haverokra lelni, ha a suli már nem jöhet szóba (főleg, hogy most ballagtam :D )

"fiú és lány között nincs barátság" meg egyéb okosságokra nem vagyok kíváncsi, csak érdekel tényleg milyen lehetőségek vannak.

20L



2018. máj. 10. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Barátok barátait megismerni szerintem..

Mondanám hogy menj bulizni de ott úgyis pároddal lennél az meg hülyén adná ki magát. Én hiszem és tapasztalom hogy van fiú-lány barátság, de azért készülj fel hogy lehet hogy mások nem baráti szándékkal fognak közeledni hozzád.

2018. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Legjobb helyen vagy!
2018. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Ez engem is erdekelne :) hasonló cipőben vagyok mint te és mindig akartam egy lány barátot.
2018. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy pesti vagyok:)
2018. máj. 10. 22:27
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
miket csinálnál a fiúbarátaiddal, amiket a pároddal nem?
2018. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igazából ugyanúgy, mint lánybarátokat, érdemes lehet többen elmenni ide-oda, és másik társaságokkal ismerkedni, akikkel fiúk is vannak. (Csak óvatosan, nehogy azt higgye valamelyik sárkány, hogy a papucsállatát akarjátok begyűjteni.) Talán érdemes olyan helyeken szétnézni, ahol inkább pasik vannak, mert az adott dolog általában őket érdekli. Én lényegében fiúk között nőttem fel, mert mindig is jobban érdekeltek az olyasmik, amik őket. Most is sokkal szívesebben társalgok pl. elektronikai cuccokról, mint arról, hogyan ápolom a hajam. ._. Az pedig sajnos mindig benne van a pakliban, hogy a másik többet akar, ez ellen nem tudsz mit tenni. (Max. megfenyegetni, hogy ha nyomul, elkapod a csápjaiddal és beszórod csillámporral). Jó esetben sikerül értelmes ember módjára tisztázni az ilyesmit. Nekem is volt már haverom, aki többet akart és nagyon erőszakos volt, vele össze is vesztem emiatt. Viszont olyan is van, akivel évek óta jóba vagyok, és tényleg csak barátként kezel, párnak teljesen más típust szeretne minden téren.

19/l

2018. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem fiú-lány barátság csak ritkán és szélsőségesebb helyzetekben alakul ki. Önszántadból nem fog menni az biztos. Erre szerintem várj még. 22f
2018. máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

szerintem se fog működni. az "értelmesebbek" eleve el fognak kerülni, mert bennük is fel fog merülni, hogy mégis mit nem tudsz te megbeszélni a pároddal, ami miatt fiú barátokra van szükséged. a kevésbé értelmesek pedig úgyis be fognak próbálkozni, és rosszabb esetben még addig áskálódnak, ameddig rá nem megy a párkapcsolatod...:D (ha pedig visszacsatolunk arra, hogy valamiért neked fiú barátokra lenne szükséged, lehet nem is kell olyan sokat áskálódni)


a normálisat azzal a közhellyel lehet leírni, hogy a párom a legjobb barátom is egyben.

2018. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen baratkoznek veled, egyébként is szerettem volna új barátokat szerezni :) én már 10 éve párkapcsolatban élek amiből 1 év házasság. Mindig is jobban meg tudtam nyílni lány barátok előtt mint a fiú barátaim előtt. 26F
2018. máj. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek abban,hogy egy ilyen barátság kialakulásához nem jó út,ha erőltetik a dolgot.Az ilyen vagy kialakul,vagy nem.


Nálam ez úgy volt a lány barátommal,hogy miután továbbtanultam érettségi után,az új sulimban ismerkedtem meg vele.Egy társaságba keveredtünk,de sokáig csak osztálytársnak,havernak tekintettem őt akivel jól elvoltam a szünetekben.Ahogy telt az idő,egyre többet beszélgettünk és suli után is elkezdtünk találkozni,programokat szervezni kettőnknek vagy többed magunknak.Neki időközben párja is lett,akivel úgyszintén jó barátságot tudtam kialakítani.


Mindebből azt próbáltam kihozni,hogy ahhoz hogy neked legyenek fiú barátaid elsősorban időre van szükséged,mert öt perc ismeretség után senki nem lesz automatikusan a barátod,ha pedig nagyon erőlteted a dolgot,könnyen félreérthetik a szándékaidat.(bár amúgy is könnyen félreérthetik a szándékaidat)


Egyrészt viszont nehéz helyzetben vagy,mert már nem jársz iskolába,így nincs meg az az állandó közeged,ahol napi szinten találkozhatsz ugyan azokkal az emberekkel,ezzel fokozatosan kialakítva új kapcsolatokat.

A munkahely szerintem nem sorolható már ide,mert egyrészt ott a többség jóval idősebb már nálad,így közös érdeklődés se igen van.Másrészt tapasztalataim szerint a munkahelyen a túl szoros kapcsolatokból hosszútávon csak baj származik.

Így csak az a lehetőség marad számodra,hogy barátok,haverok barátai közt próbálsz kialakítani ilyen barátságokat.De ha még sikerül is,garancia nincs rá,hogy hosszútávon tartós barátság alakuljon ki,mert rengeteg buktatója van a dolognak.


23f

2018. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!