Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ilyen előfordulhat...

Szerintetek ilyen előfordulhat? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Nem-igazán vannak barátaim, pedig most nagyon nagy szükségem lenne rájuk...

Sajnos a környezetemben nem találtam szorosabb barátságra, és sajnos nem is lehet venni minden sarki boltban. :D Ezért úgy gondolom itt könnyen lehetne találni.


De az lenne a kérdésem hogy lehetne itt igazi, a való életben is kialakuló barátság? Lehet internetes ismeretségből igazi barátság?


Vannak fenntartásaim az internetes barátkozásokkal és nem is hiszek bennük. De lehet soha nem lesznek már barátaim, valami meg most már csak kéne...


19/L



2018. máj. 11. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali, persze, hogy lehet. A legjobb bnőmet egy chaten ismertem meg, kár, hogy a határon lakik, én meg Budapesten.

Amúgy egyre több hasonló helyzetű emberről olvasok, akik nem találtak barátokra. Nem mindenkinek sikerülhet, de egy esélyt adj ennek is:)


23N

2018. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

manapság barátot keresni? :D hülyeség.

vicces lenne, ha többezer emberből pont te lennél az, aki barátot keres.

valójában a többség, még ha ezt is állítja, valami egyoldalú dologra képes csak.


legyen egy lelki szemetesláda, akinek kibeszélhetem az életem gondjait, persze magamat is átverem azzal, hogy jófej vagyok, én is meg fogom hallgatni a másik felet, segíteni neki, ha szüksége lesz rá...csak általában amint kibeszéli magát az ember, és feloldódik, elkezdi megismerni a másik embert, szép lassan rájön, hogy valójában semmi szüksége nincs egy barátra vagy barátságra...


hány ilyen embert hallgattam már végig én is. van, akivel órákat, van akivel napokat, heteket beszélgettünk...aztán egyik napról a másikra eltűntek, pedig mind úgy kezdte, hogy neki egy barátja sincs, magányos stb.

2018. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pontosan a te korodban kerültem olyan új környezetbe, ahol vadonatúj, hosszútávú barátságokat kötöttem, amik még ma se haltak el. Ez egy két éves OKJ-s képzés keretein belül zajlódott egyébként, szóval javaslom, hogy te is tanulj valami hosszabb távú dolgot nappali képzésen, és akkor egy rakás emberrel összehoz téged az élet. Ha nem is leszel mindegyikükkel puszipajtás, de biztos akad majd közöttük legalább 1-2, akivel sikerül megtalálnod a közös hangot, és barátokká válhattok. :) Persze ehhez tenni is kell majd, nem szabad várni, hogy a sültgalamb a szádba repüljön.

24/F

2018. máj. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez a helyzet. Ha van kedved, dobj egy uzit. Talan.. 😅
2018. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!