Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozzakvele, vagy nem?

Barátkozzakvele, vagy nem?

Figyelt kérdés

Megismertem a munkahelyemen egyasszonyt, aki azért tunt fel , mert stresszeltnek tunt, kapkodott es feledekeny volt , mintha a sajat problemaimat lattamvolna.

Kedvesen fordultam fele, amit ö ertekelt es rögtön szorosabbra akarta fuzni velem, de nekem nincs idöm talalkozni vele munkaidönkivul mert van egy 11 eves lanyom, akit egyedul nevelek.

Nincsenek barataim, kulföldön elek, de el is szoktam az összejarasoktól, nincs kedvem amúgy sem senkivel talizni , nagyon muris es humoros kene legyen az az egyén , akivel en összejárnék.

Ennek a nönek hasonló a hattere, egyedulallóanya, stb csak ö nem vegzettegyetemet, de viszont pszichikailag ugyanolyan kimerult mint én voltam .

Mit szóltok barátkozzakvele, vagy hagyjam menni a levesbe? Kisulhet ebböl valami jó?

Nem vonz aszemélyisége.

Kapott pár jó szót tölemésmost tapad.

Bocs mobilról irok , nehez szóközt rakni es hosszú magánhangzók sincsenek mindig



2018. máj. 13. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön ide, hogy végzett-e egyetemet vagy sem?

Ha barátkozásról van szó, akkor miért agyalsz rajta ennyit?

Meg ahogy beszélsz róla.... : nem vonz a személyisége, kapott pár jó szót és most tapad, nem végzett egyetemet..... Annyira lekezelő vagy. Én nem barátkoznék veled a nő helyében.

36N

2018. máj. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon be vagy zárkózva, nem ártana nyitnod, de ha ez az asszony nem maximálisan szimpatikus neked, akkor ne vele barátkozz, keress mást!
2018. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne zárd ki barátkozz vele, de ha nem akarsz vele találkozni, denki nem kényszerít rá.
2018. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!