Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi kell ahhoz, hogy megismerhe...

Mi kell ahhoz, hogy megismerhessek olyan lányokat, akik szívesen tartósan barátkoznának velem?

Figyelt kérdés

A jelenlegi helyzetem a következő:


- Egyetemre járok, az Asperger-szindrómám miatt egyéni tanrenddel, bár akik ott vannak túlzottan rohannak, vagy tanulnak, nem igazán van kedvük velem kommunikálni.


- Kollégiumban élek, egyedül vezetem a háztartásomat, az itteniek szintén vagy nem érnek rá mert tanulnak, vagy el vannak foglalva egymással (amibe én már nem férek bele), illetve van, hogy túl zajosak és hangoskodnak, amit pedig nem tudok elviselni, mert csendes típus vagyok.


- Munkahelyemen nagyon is kedvelnek, de csak munka közben látom őket, nem igazán érnek rá munka után.


- Régebben is próbáltam barátkozni lányokkal neten (közösségi oldalak, emberkeresők, fórumok), volt akikkel nehezen sikerült, de végül elhidegült a kommunikáció a részükről és eltűntek annak ellenére, hogy megfogadták, hogy így fogadnak el, ahogy vagyok és szívesen barátkoznak velem.


A baráti köröket, amik körülöttem vannak és nem vagyok a részük, pánikrohamokat eredményeznek nálam, mert úgy érzem, hogy végleg egyedül fogok maradni és hiába vannak jó képességeim (legalábbis mások szerint rengeteg jó van bennem, de nem látom át), ha egyszer nincs közösségi élményem, ami szoros baráti kapcsolati hálóból fakad (introvertikus szociális forrás) és nem felszínes extrovertációs manifesztáció eredménye.


Összefoglalva hiába vagyok közösségekben, egyszerűen képtelen vagyok megfelelő szociálkommunikációs eszközöket alkalmazni asszertív nyelven, hogy extrém introvertáltságomat interperszonális kommunikációs diskurzusok és szociális duálcsapatépítés során szociálkognitív egzisztencia szintjén magasabb szintre hozzam. Akik körülvesznek, többnyire zsivalyognak, agresszívek, hangosak, nem értenek, talán nem is akarnak érteni, plusz engem nem tartalmazó csoportokba verődnek, ami negálja illetve nullifikálja az interperszonális kommunikációs kezdeményezésemet és leblokkolok olyankor, mert a programozásomba nincs belekódolva ennek az esemény által kiváltott kivételkezelése.


2018. máj. 24. 16:37
 1/3 anonim válasza:
Heló te hülye vagy? Ha nem miért írsz az átlag ember számára érthetetlen nyelven. Ha így viselkedsz beszélsz az emberekkel nem sok esélyed lessz az elfogadásra.
2018. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1.Válaszoló: Egy idióta vagy.Ha nem érted,amit kérdeznek,ne próbálj válaszolni se rá...

Én csak azt tudom mondani,hogy próbálj kicsit a társaságukba vegyülni.Nem mindenki egyforma,az igaz.Csak próbálj közeledni hozzájuk,és lesz biztosan olyan,aki szereni fogja a társaságod :)

2018. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy atlag ember valoban nem erti meg ezeket a szakszavakat.

Erre oda kell figyelned.

Egyebkent az etikett szabalyai szerint nem illik senkivel sem szakszavakkal kommunikalni.Ezt olvastam(csak a munkaban)

En mindenkivel baratkozos vagyok,de ha szakszavakat hasznalnal bedzelgetesunk kozben az nagyon unalmas lenne,mert nem ertenem.

De ha olyan korokben mozogsz,ahol ez termeszetes,akkor nem szoltam.

2018. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!