Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csikiz? Egy barátom,...

Miért csikiz? Egy barátom, akiről egyébként sem tudom eldönteni hogy hogy érez irántam, barátnőim szerint szerelmes belém.

Figyelt kérdés
Rájött hogy csikis vagyok és időnként megcsikiz. Utcán ha mögöttem sétál, ha el akarja venni azt ami a kezemben van vagy ha veszekszünk. Egyébként is becézgetni szokott, folyton piszkálódunk egymással, részegen mikor szomorú vagyok megpuszilja a homlokom, mikor befestettem a hajam elkezdte birizgálni. A barátnőim meg vannak róla győződve hogy nem mer közeledni felém mert egy évvel idősebb vagyok, meg mert az öcsém legjobb barátja, amire utalni is szokott hogy ha kikezdene velem tesóm megverné. A csikizésem miatt öcsémmel össze is verekedtek (nem komolyan). Egyébbként van barátnője, de azt mondta hogy párkapcsolatok jönnek mennek, csak az igaz barátok maradnak meg (aztán puszilt homlokon). Az előző barátnőjével is azért szakított mert a lány hisztizett, hogy velem írogat (csoportban de mindegy). Mikor egy srác szemét volt és elvette a nyakláncomat, amit ettől a barátomtól kaptam, kiakadt hogy megveri a gyereket. Máskor lányokról beszél nekem, a barátnőjéről és intim dolgaikról magyaráz, vagy van hogy találkozunk de nem foglalkozik kifejezetten velem úgy mint máskor. Szóval eleve nem tudok rajta kiigazodni, de a csikizés mit jelenthet? Főleg hogy utálom ha csikiznek és nagyon nagyon csikis vagyok és ezt tudja. 18L
2018. máj. 28. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

“Főleg hogy utálom ha csikiznek és nagyon nagyon csikis vagyok és ezt tudja.”


Hát akkor nyilván szerelmes beléd, és nagyon tisztel is téged. Pont ugy, mint a barátnőjét, akinek szerelmet ígér, majd átmegy hozzátok puszilgatni téged.


(IRÓNIA VOLT. Szarik mindkettőtökre, csak élvezi hülyíteni a libákat.)

2018. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De szomorú hogy végig max.14-nek hittelek,de 18 vagy. Ennyi ésszel nehéz lehet
2018. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem a barátod. Ő egy fiúcska, aki cicázik veled, és nyilvánvalóan a szexre hajt. És nem szerelmes beléd, mert akkor nem hálna másokkal, miközben téged is szédít. Akkor csak te lennél neki. Értem én, hogy az adott szituációban nehéz tisztán látni, de legyél már érettebb, mint egy 17 éves fiú, aki nyilvánvalóan nem vesz téged komolyan egy percig sem. Kizárólag a hiúságodat piszkálgatja, és ha engednél neki, akkor piszkálgatna mást is, de azután ugyanúgy lépne keresztül rajtad, mint a többi csaján, akiket veled párhuzamosan csikizget és becézget.
2018. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tudom régi kérdés, de amúgy valószínűleg csiki fétise van.

Erre gerjed.

Nyilván tetszel neki

2022. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!