Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szoktátok összehangolni...

Hogyan szoktátok összehangolni az időpontotokat?

Figyelt kérdés
A legnagyonn probléma a haveri társaságunkkal hogy mindannyiunk találkozni akar de sosem tudunk egy időpontot találni. Például múlthéten pénteken összehívtam a társaságot de csak 3-an voltunk ott, a többi 7 ember elfoglalt volt vagy ignorált. Másnap 3-an hívtak akik pénteken nem értek rá de nem akartunk egymás utáni 2 napon kocsmázni. Szóval szoktuk egymást hívni de mindig akkor hívja valaki össze a társaságot amikor a többi tag sosem ér rá. midnig.... Már 2 éve nem tudunk egy normális találkozót emiatt összehívni. Ha sikerült is minimum 1 hónappal előre kell tervezni és akkor is hetekig tudunk előtte vitázni hogy melyik nap jó, sosincs olyan nap ami legalább 6/10 embernek jó legyen. És sokszor látom hogy másoknak sokszor sikerül időpontot találni. Szóval ezért kérdezem hogy ti hogy szoktátok összeszervezni a találkozótokat? Vagy ez csak szimpla szerencse kérdése, hogy ki mikor ér rá? 18/f

2018. jún. 2. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

"de nem akartunk egymás utáni 2 napon kocsmázni" Miért nem?


Mikor én a buli korszakom éltem péntek és szombat este mindenki ráért alap volt😂 az volt az elsődleges program de lehet már öreg vagyok és máshogy működnek a dolgok.


24N

2018. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor szoktam ilyen nehezen ráérni valamire, ha nem akarok. Nem erőlködnék rajta tovább. Én mindig mindenkivel megtudom oldani, az időpontra egyszerűen szabaddá teszem magam és kész.
2018. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha mindenkinek más dolga van, és ennyit kell küzdeni azért, hogy együtt tudjatok lenni, abban az esetben biztos, hogy ez valóban igaz barátság lenne?


Abban az esetben meg, ha csak egy amolyan "felületes, laza haveri kör", akkor meg simán el lehetne menni úgy, hogy egy-két ember éppen nincs jelen a csapatból, majd jönnek legközelebb...

2018. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előzőeknek. Aki szeretne találkozni az megcsinálja úgy hogy tudjon, főleg hogy ha jó előre meg van szervezve. Helyedben adnék egy idő pontot aki el jön eljön aki nem az nem. Így egy idő után ki derül hogy kit nem kell már hívni. Persze néha becsúsznak dolgok, de nem mindig.
2018. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazi barátságnak hívjuk de kisebb mint egy laza haverság már... volt már ötlet erre de elég nagy kicseszés lenne akinek tényleg programja van akkorra. És a nagyon elfoglalt emberek nem azért nem jönnek mert nem akarnak, ezek tényleg kb sose érnek rá.
2018. jún. 2. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 18 éves körül ennyire el vannak mindig foglalva akkor mi lesz később? Sose lesznek kevésbé elfoglaltak.
2018. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De 18 évesen miben olyan nagyon elfoglaltak hogy egyszer egy este nem érnek rá? Még ha dolgoznak is vagy kapcsolatuk van, akkor is simán össze lehet hozni ha nagyon akarja valaki.
2018. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fotózik a nagy részük, folyton fesztiválokat járnak országszerte és önkéntes mentők is egyben. Meg mellette dolgoznak nyári munkát 8 órákat. Aztán párkapcsolatuk is van. Családra pl már nincs idejük, minimum kéne nekik 40 óra egy nap, de az nem lehetséges sajnos :D Aludni napi 2-3 órát alszanak.
2018. jún. 2. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!