Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van ilyen oldal?

Van ilyen oldal?

Figyelt kérdés
barátokat szeretnék de a tinder meg ilyen oldalokon az emberek nem barátkozni mennek

2018. jún. 7. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátokat nem lehet az Internetről letölteni. Keress valamilyen offline elfoglaltságot, ami hozzád hasonló embereket vonz, és az majd összehoz emberekkel.
2018. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben
2018. jún. 7. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy nézz szét a Facebookon, csatlakozz olyan csoporthoz, ahol olyan témákról van szó, ami téged is érdekel. Itt szerintem lehet ismerkedni, barátokat szerezni. Nekem sikerült:)
2018. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2018. jún. 7. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyen oldal engem is érdekelne, de a csoportokkal egyáltalán nem tudok rendesen kijönni és megszociálisolni a dolgokat. Az állapotomból kifolyólag erőteljes hátrányból indulok, feltéve ha indulásnak lehet nevezni azt a tényt, hogy eddigi próbálkozásaim a való életben meg a való internetben sorra szerzem azokat, akik elhidegülnek tőlem, menekülnek tőlem, nem maradnak mellettem és még van pofájuk másokkal jól érezni magukat úgy, hogy én mindenből ki vagyok hagyva
2018. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!