Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Balatonon meg fogják bámulni...

Balatonon meg fogják bámulni a striákat a hasamon? 18/f

Figyelt kérdés
Lent fogok lenni a Balatonon 3 osztálytársammal (még ők sem tudják h vannak striáim) és félek attól, hogy meg fognak bámulni az emberek. 12 éves korom óta megvannak, már kicsit halványultak is de még mindig látszanak, eléggé parázok miattuk.

2018. jún. 11. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz már ennyire, fogadd el önmagad és ne foglalkozz ennyit azzal, vajon mit gondolnak mások! Hidd el, le se fogják szarni a striákat.


Én nő vagyok, tele van a combom, a hasam, a csípőm, ráadásul kb. egy éve egészségügyi okokból elég sokat híztam. Soha senki nem bámulja meg a striáimat, se a nagy hasamat, se semmit. Nem szépségversenyre mész, hanem jól érezni magadat! Gondolom a barátaid sem azért akarnak veled a Balatonra menni, mert tökéletesnek gondolják a testedet. Hanem mert bírjátok egymást és jól akartok szórakozni.

2018. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

legjobb barátomnak is van és?

elhíztál, vagy hirtelen nőttél ez van

2018. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Todboy ***** válasza:
97%

A striák miatt ne parázz, sok lánynál olyan karizmatikus hatást keltenek akár a valódi sebhelyek.

Nekem a hasamon még sosem volt, de a combomtól kezdve a fenekemen át a mellemig mindenhol vannak. Sokszor még menőnek is érzem magam, hogy úgy szétdolgoztam a combjaim, hogy széjjelszakadt rajta a bőr. (A mellemen nyilván nem az edzés miatt feltünősködnek :/ )


Ha meg is bámulnak ne másokkal és a testeddel foglalkozz, sok jó évet vesztettem el ilyen gondolatok miatt. Élvezd a strandot, szórakozz.

2018. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is jó pár évet elvesztegettem így, hogy kevés súlyfelesleggel nem mertem fürdőruhára levetkőzni.

160 kilós ismerősömet sem bámulják meg, pedig neki aztán nemcsak striás a bőre.

2018. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is annyi idős vagyok mint te és lány, akiket ez általában sokkal jobban zavar. Nekem a combomon vannak, az iszonyat fehér bőrömön nagyon feltűnőek, de eszembe nem jutna emiatt felhagyni a strandolással. Ha valakinek nem tetszik, nézzen máshova, a strand nem fürdőruhamodell-verseny.

Menjél te is és szórakozz nyugodtan:)

2018. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj te.. Ennyire buta kérdést ne haragudj. :) Hidd el, az ég világon senkit nem fog érdekelni.
2018. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, a kutya se fog ezzel foglalkozni.
2018. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!