Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? 20/L

Mit csináljak? 20/L

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel beszélgetek, elején tök jól elvoltunk meg minden, aztán belém szeretett, de én nem akarok többet tőle, de nem is akarom, hogy a barátságunk rovására menjen.

2018. jún. 12. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Mondd hogy.aranyos vagy. De nem szeretnék járni veled se senkivel most mert nem alkalmas az idő illetve én se készültem fel egy kapcsolatra. Ez hatásos visszautasítás. 19F
2018. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
juj köszi :D én is ilyenen gondolkodtam. csak félek, hogy a barátság rovására megy után
2018. jún. 12. 17:04
 3/20 anonim ***** válasza:
11%

Ilyenek vagytok ti csajok!

Nem is tudim mièrt nem èlitek le az èleteteket egyedűl?

2018. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Persze 1-es, ez aztán a tökéletes válasz, ez biztosan nem fogja fenntartani szerencsétlen fiúban a reményt, és nem fog később újra próbálkozni. Áh, kizárt. Túl egyszerű volna elmondani az igazat és nem áltatni a másikat idióta hazugságokkal.
2018. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Talán mond el neki az igazat? Az 1. Válaszoló fa*zságot írt. Azzal csak a fiúnak ártanál. Mond el neki, hogy nem jön be neked, vagy valami ilyesmit. Természetesen a barátság rovására fog menni, de majd találsz másik barátot...
2018. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3#: ha valakivel nem akarunk együtt lenni, akkor az azzal jobb ha nem is leszünk. szörnyű a kényszer kapcsolat, meg ha nem kölcsönös a szeretet

4#: és akkor hogy lehet az igazat elmondani anélkül, hogy ne bántsam meg az embert, meg a barátságot is megtartsam

de köszönöm a válaszokat

2018. jún. 12. 17:20
 7/20 A kérdező kommentje:
5# köszönöm. ez jó. lehet így próbálom. csak sajnálom
2018. jún. 12. 17:21
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni nem megbántani, nem lehet úgy elutasítani valakit hogy ne érezze rosszul magát. De ha nem az igazat mondod neki, akkor hosszútávon azzal sokkal nagyobb kárt okozol, és sokkal jobban megbántod.
2018. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"és akkor hogy lehet az igazat elmondani anélkül, hogy ne bántsam meg az embert, meg a barátságot is megtartsam"


Sehogy. Mondj le a barátságról! És ne sajnáltasd magad, neki sokkal rosszabb, hisz visszautasítod. Annyi áldozatot te is hozhatsz, hogy akkor lemondasz a barátságról, és nem kínzod őt.

2018. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ez lesz akkor. köszönöm. szerintem mondom az igazat. aztán a barátság meg lesz ahogy lesz. ha megmarad, akkor örülök, ha nem akkor meg csak találok még
2018. jún. 12. 17:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!