Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne megoldani?

Hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Osztálytársakkal nyár végén megyünk nyaralni. Valaki felvetette hogy kettesével foglaljuk a szobákat a hotelben de jeleztem hogy én egyedül lennék egy egyszemélyes szobában. Nekem kell a nyugalom. És az egyik haverom meg van sértődve hogy többet kell fizetnie mert én nem vagyok hajlandó közös szobában lenni vele. Én nem értem hogy miert nem lehet tiszteletben tartani más döntéseit.
2018. jún. 17. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Persze és azért fizessen mindenki többet, mert neked vannak ilyen hülyeségeid hogy márpedig te csakis egyedül akarsz lenni. Idióta.
2018. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mindenki?? Nem értem. Miért kéne mindenkinek többet fizetnie? Csak rajtam kívül 1 embernek. Mivel kettesével foglalnánk.

Matematika...:) ennyit erről hogy ki az idióta.

2018. jún. 17. 15:26
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Az első tipikus magyar aki sosem próbálja megérteni a másikat hanem egyből beszól. Én nem a kormány hanem az ilyen emberek miatt mentem ki külföldre.
2018. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy valóban nyugalmat akarsz, de én azt gyanítom, hogy komplexusod van valamilyen testi adottságod miatt és azért akarsz egyedül lenni a szobában, hogy más ezt ne tudja meg. Ha ez áll fenn, akkor gondold át, hogy érdemes -e ezt a kiváltó okot egy életen át titkolni.

Ha kitartasz a döntésed mellett, fizesd meg a kollégád esetében felmerülő egyágyas szoba többletköltségét.

2018. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy egyedük akarsz lenni,de a másik "haver" joggal van megsértődve. Nézd,ez egy közös nyaralás. Minek mész a többiekkel nyaralni,hogyha ennyire sem tudsz alkalmazkodni?
2018. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Te kifizeted a saját részed + barátodnak azt az összeget,amit rá kell fizetnie miattad,és probléma megoldva.
2018. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt tenyleg ugy lenne fair ha az osztalytarsadnak kifizetned a tobbletkoltseget. Gondolj bele. Eleve miattad kellene tobbet fizetnie.
2018. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

És itt van a tirpák #3, aki egy beszólás miatt egy egész népre ráhúzza a negatív jelzőt. Jobb is, hogy elmentél, nincs szükség ebben az országban ilyen tahókra.


A kérdéshez: hárman foglaljanak háromágyas szobát. Probléma megoldva.

2018. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nézd, egyrészt a haverod, joggal érezheti sértőnek, hogy te egy nyaraláson nem akarsz vele egy szobaban lenni, plusz anyagilag is "szív" miattad.
2018. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Talan tenyleg az lenne a megoldás, ha a haverod plusz kiadasát, vagy legalabb egy részét, fizetned.
2018. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!