Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen barátnőm hogy lehet?

Ilyen barátnőm hogy lehet?

Figyelt kérdés
Röviden: Terhes vagyok, meg volt beszélve, hogy elmegyünk közösen vásárolni amit kell ilyenkor. Kérdeztem (mivel hallatszott a hangján) hogy náthás e? Jaj, nem csak éppen be van dugulva az orra. Erre végig tüsszögte az egész vásárlást. Ma már éreztem, hogy kapar a torkom...

2018. júl. 2. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát nekem olyan barátnő nem kellene, amilyen te vagy. Lehet allergia is, te meg valahol összeszedtél valamit. Lehet eddig a percig nem volt semmi tünete és csak később jött ki nála. Vette a fáradtságot, hogy időt töltsön veled, te meg kibeszéled őt a háta mögött pár idegennek. Remélem gerincet is vettél.
2018. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Örülj neki, hogy fontos vagy neki annyira, hogy még BETEGEN IS hajlandó elmenni veled vásárolgatni...
2018. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj minden bacit elkerülni, egyrészt nem fog menni, másrészt a túlzott higiénia sem a legjobb. Nem kell a gyereknek fogantatástól buborékban élnie. Persze nem azt mondom, hogy ha a barátnőd influenzás, akkor tapadj rá, de egy kis megfázás nem árt sem neked, sem a babának. Megígérte, hogy segít, be is tartotta. Ha komolyabb baja lenne, amúgy sem tudna rohangálni.
2018. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy lehet neked ilyen barátnőd. Máris minden kizárólag rólad szól, a te terhességed, a te bevásárolnivalód, a te torkod... és még te vagy felháborodva. Csodás személyisége lehet, ha önszántából elvisel téged. Becsüld meg jobban, ne materminátorkodj.
2018. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az, hogy valaki FOLYAMATOSAN fújja az orrát mellettem, és igen nem veszi figyelembe, hogy terhes vagyok, az ugyanúgy bunkóság. Lefertőzni egy kismamát.
2018. júl. 2. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi, csak a hormonok dolgoznak benned, mint majdnem minden kismamában. Túlaggódod a dolgokat, semmi bajod nem lesz, vagy a babádnak. Nem élhetsz burokban. Sok folyadék, pihenés és kutya bajod sem lesz. Nem pestist kaptál el.
2018. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz ezzel.En is terhes vagyok. Van olyan barátnőm akinek nincs gyermeke nem igazán van tisztában hogyan milyen állapotban jelenjen meg nálam. Mond el neki kérd meg hogy ha beteg náthás stb ne jöjjön máskor mert téged zavar. Nem biztos bunkó vagy figyelmetlen ez ügyben egyszerűen csak nem tudja lehet mennyire érzékeny egy kismama szervezete ilyenkor ennyi!
2018. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy, ezt komolyan mondom.


Ha van egy kis esze, MESSZIRŐL elkerül téged :D


Vonulj karanténba, ha ennyire félsz ;)

2018. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as ez tetszik :)
2018. júl. 3. 12:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!