Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek új barátokat?

Hogy szerezzek új barátokat?

Figyelt kérdés

Igen tudom régi kérdés már de tanácstalan vagyok!

20 éves vagyok, vannak haverjaim de velük egy héten max egyszer találkozom és unom őket, új embereket akarok megismerni de fogalmam sincs hova mehetnék! Pesti vagyok.


2018. júl. 3. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
ha a meglévőket is unod, akkor az újakat is fogod előbb-utóbb.
2018. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Mit mondhatnék... Az első válaszoló tökéletesen megfogalmazta a lényeget. Ha új barátokat szerzel, az csak egy "tüneti kezelés". A valódi kérdés itt az, hogy miért unod meg a barátaid társaságát!?


Mert nagy valószínűséggel az új ismeretségek is arra a sorsra fognak jutni nálad, amire most a "régiek"...

2018. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Hülyeséget írnak az előbbiek. Miért ne unhatná meg valaki a meglétőv barátait, haverjait és miért következik ebből az, hogy a következőeket is meg fogja unni? Ha egyszerűen már nincs közös téma, érdeklődés, akkor olyan embereket kell keresni, akivel van, ilyen egyszerű. Én is meguntam a haverjaimat, mert mindegyiknek csak egy volt a fontos,hogy minden nap be legyenek tépve, és ez nekem nem volt pálya. Azóta van új baráti kör, akivel konstruktív programjaink vannak és jól érezzük magunkat egymás társaságában és nem az üveges tekintettel való bámulás a semmibe megy, mint anno...
2018. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!