Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti barátkoznátok ázsiai vagy...

Ti barátkoznátok ázsiai vagy afrikai emberekel?

Figyelt kérdés

#EMBEREK?
2018. júl. 5. 18:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%
Sőt, egy kalap alatt az egész emberiséget hulladéknak titulálja, benne az ázsiaiakat, és fekete bőrűeket is. Öngól lenne?
2018. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%
6-os vagyok. Igazi idióták gyülekezete vagytok. " Sőt, egy kalap alatt az egész emberiséget hulladéknak titulálja, benne az ázsiaiakat, és fekete bőrűeket is. Öngól lenne?" Uh, neked inkább végképp nem kéne okoskodnod mert magadat égeted de komoly szinten. Azokra írtam hogy hulladék emberek akik csupán származás, bőrszín alapján ítélnek el másokat, éljen az bárhol, vagy legyen akármilyen származású. Bár a gondolkodási képességeiteket elnézve, nem hiszem hogy megértitek. De csak hogy mondjak egy példát, Az én legjobb barátom egy egyiptomi ember. Na most ha én azt mondtam volna magamban, hogy hú, ez egy afrikai muszlim srác, inkább nem foglalkozok vele, akkor most nem lenne egy olyan őszinte, tiszta szívű barátom, akire mindig, minden időben lehet számítani, és akiről minden ember a világon példát vehetne. De rajta kívül is vannak más nemzetiségű, és magyar barátaim is. Bár nemhiszem hogy az okos fejetekkel sikerült e megérteni amit írtam, de hátha ;)
2018. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Olyan emberekkel barátkoznék, akikkel kölcsönösen jól kijövünk egymással, hasonló az értékrendünk, az érdeklődési körünk. Ha egy olyan ázsiaival, afrikaival vagy bármilyen más származású, nemzetiségű emberrel hoz össze a sors, aki pont ilyen, akkor barátkozni fogok vele a származásától függetlenül. Van afrikai barátnőm, őt sem a származása miatt ismertem meg, hanem összehozott minket az élet és jól elbeszélgettünk, megértettük egymást és innentől barátok lettünk.
2018. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"hulladék emberek akik csupán származás, bőrszín alapján ítélnek el másokat, éljen az bárhol, vagy legyen akármilyen származású"


de én nem ítélek el senkit, lehet a néger is jó ember meg az arab is, csak én nem akarok barátkozni velük, kapisch?

2018. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
41%
Valóban nehéz megérteni ha nem vagy tisztában a szavak jelentésével sem. Szerinted az emberiség nem az összes emberre vonatkozik? Talán több könyvet kellene fogni mint egyiptomi faszt.
2018. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%

#6, tőled idézek: Ez szégyen, hulladék emberiségre utal

Ha ebbe nem veszed bele az afrikaiakat, ázsioaiakat, akkor őket kizárod az emberiségből? Tán rasszista vagy?

Te emberiség szégyene...

2018. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Látom, pont az történik amire számítottam, a híres magyar felfogásotokkal, és gondolkodásmádotokkal, nem sikerült megérteni, amiket írtam. #16 magamat magamat idézem: " Azokra írtam hogy hulladék emberek akik csupán származás, bőrszín alapján ítélnek el másokat, éljen az bárhol, vagy legyen akármilyen származású." Vagyis én nem nézek le, nem ítélek meg, nem utálok olyan embereket akiknek más a bőrszínük, máshol születtek, vagy más nyelven beszélnek. Azt viszont elítélem, és utálom, ha valaki előítéletes más emberekkel, országokkal, kontinensel, népcsoporttal szemben. Sikerült felfogni? Gondolom nem...
2018. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Látom, pont az történik amire számítottam, a híres magyar felfogásotokkal, és gondolkodásmádotokkal, - te rasszista magyargyűlölő bunkó. Nincs több szavam hozzád, te ne papolj itt hulladék emberiségről. Te vagy a legnagyobb fajgyűlölő az oldalon, egy egész népet vonsz negatív megítélés alá vélt adatok alapján. Ásd el magad.
2018. júl. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
En szeretnek vagy azsiai vagy afrikai baratnot, de nem tudnam megvedeni az atrocitasok miatt. Sajnalom, hogy ennyire rasszista ez az orszag.
2018. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Miért számít a bőrszin?!?!?

Hófehér vagyok,vörös hajjal,párom,barna hajú.

Roma utca/telepűlés részen élűnk,itt mi vagyunk a kissebbség!!!!

És?Nem esznek meg!

Nem harap,fertőz!

2018. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!