Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen programokat szervezzek...

Milyen programokat szervezzek a bulizás helyett?

Figyelt kérdés

Nagyon fárasztó időszakot élek most át, így nincs sem kedvem, sem energiám bulizni járni. A barátnőim viszont igénylik, sokat hívnak, és megsértődnek, ha nem megyek.

Ezt el is mondtam, de csak hívnak azóta is. Arra gondoltam, hogy ha én dobnék fel valami program ötletet, lenyugodnának. De mi legyen az? Mozin kívül. 20 évesek vagyunk.


2018. júl. 12. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Fagyizás, koktélozás, elmenni a környékre kirándulni valahova (pl. ha budapestiek vagytok akkor Szentendrére vagy libegőzni), strandra menni...
2018. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi ezeket szoktuk: erdőben sütögetés, fürdőzés, billiárdozás, kerti grillezés.
2018. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
első körben azt ajánlanám hogy cseréld le a barátnőidet ha olyan buta libák hogy csak ezt az egyet ismerik. ha nem, akkor menjetek kirándulni, étterembe akár, kávézóba beülni beszélgetni, sétálgatni fagyizni, vagy csak simán összejönni valamelyikőtök lakásán beszélgetni filmezni (már ha ez nem számít mozi kategóriának ami valamiért nem jó). meg pesten van egy rakás látnivaló, program, szét lehet nézni a neten is..
2018. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!