Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen becenevet tudnátok...

Milyen becenevet tudnátok mondani a Lara névre?

Figyelt kérdés
Írjatok normális válaszokat, nem perverz válaszokat

2018. júl. 13. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lari, Larika, Larus, Laruska, Larka, Larcsa, Larcsika, Larita...


Ilyen, és ehhez hasonló rettenetekkel lehet ellátni ezt az önmagában szép, és becézésre egyébként nem szoruló nevet. Szerintem ez így jó, ahogy van, és nem szükséges becézni.

2018. júl. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Az előző válaszolót kiegészítve: Ara, Ari, Lala, Rara, Lali
2018. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nevet nem becézném :), nekem így tetszik, ahogyan van


Unokahúgom Lara, apja "Lári"-nak hívja, hát a hideg futkos a hátamon tőle :D Anyuka meg Larchen - "Larácska".

2018. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Öcsi, Pubi, Töki.

Ha nem jut eszedbe más, ezek minden névre jók.

2018. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a hármashoz.

Ezt a nevet kár lenne becézni.

2018. júl. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Laresz, Larka, Lala, Larcsi
2018. júl. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép név a Lara, nem kell becézni!

Azt hiszem, a Doktor Zsivágó című (isteni) filmben is így hívták a női főszereplőt.

2018. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Laura nevű ismerősöm, akinek Lara az egyik beceneve. Van még Larcsi, Lajcsi (ezeket kedveskedve, hogy ő is mosolyogva figyeljen fel rá), talán még lehetne Lau is. Ismerek olyan Laurát is, akinek Luli a beceneve; szerintem az teljesen béna egy tök gyönyörű nevet, mint a Laura , ledegradálni egy Lulivá. A Lula egy picivel jobb, de talán még az sem az igazi. Amúgy szép név a Lara, nemtom, minek kéne becézni. Amúgy kombózhatnál még ilyet, hogy Lari, Lori. A Lorit úgy lehet "kikombózni", hogy pl asszem, hogy külföldön a Laurát ejtik Lorának, mert asszem A farm, ahol élünk-ben , ott Laurának van írva az írőnönek, a Lorának a neve; most nem néztem meg; na és akkor tehát az A-t, meg az U-t együtt Ó-nak szokták ejteni külföldön. Kisgyerektől mondjuk itthon is hallottam már ilyet, hogy Ótó, autó helyett:) ;na de szóval így lehet kikombózni:) Esetleg még Laus, Laurka, Laróka:) Ja de amúgy a Claw captain-os játékban van egy ellenség, akinek La Rouxe (Lörók-nak mondja) a neve. És ő nem egy róka, hanem egy farkas amúgy.
2018. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*Larci, Larinka, Larcinkó, Larissza, Laris (itt s-sel gondolom ejtve, mint pl Maris; tehát akkor lehetne Larish), Laruska, Larcsuskó, Larinkó, Larina, Larissz/ Larisz sz-szel a végén is jó:), Esetleg Larka, ami olyan, mint a Borka:)
2018. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*Esetleg még Laja; ami hasonlít a Majára, az Amajára; de lehet, hogy inkább többen Lajosra asszociálnának róla; vagy a Lajusról :)
2018. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!