Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van jó tippetek hogyan lehetne...

Van jó tippetek hogyan lehetne új helyen haverokat szerezni?

Figyelt kérdés
Most költöztem nem rég egy másik városba, egyedül. Nem ismerek senkit, és mivel dolgozni jöttem nem egyetemre, így napközben nem nagyon mozgok olyan helyen ahol a kortársaim vannak. Tök jó lenne 1-1 délután-este meginni egy fröccsöt, sörözgetni valakivel/valakikkel, de mégse mehetek oda egy társasághoz hogy hello lesztek a barátaim?:D Másik városban sok haverom, barátom volt mindig is, sosem voltam ilyen helyzetben. Valami jó tipp?
2018. júl. 22. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilvános koncertek/fesztiválok biztosan vannak, ott lehet ismerkedni.

Barátság mindig valamilyen közös jellemzőn alapul.

2018. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól is függ hol laksz, van ahol különleges eseményeket szoktak szervezni - pl. nyáron szabadtéri társasozást, ami azon túl hogy értelmes és szórakoztató, nagyon jó mód az ismerkedésre.


Ha nincs ilyen, járkálj el igényesebb kocsmákba (ahol a te korosztályod mozog) és csapódj 2-3-as csoportokhoz (szerintem egyedüli ismeretlenként ez az ideális szám). A neten könnyen utána tudsz nézni, a helyszínen meg leteszteled. Felírsz párat és ha nem tetszik valamelyik, elmész máshova.


Elég annyit kérdezned, hogy pl. csatlakozhatsz-e hozzájuk és nagyon nagy eséllyel igent fognak mondani. Bemutatkoztok egymásnak, aztán mehet az ismerkedés alap dolgokkal. Ha gondolod felhozhatod később, hogy nemrég költöztél oda és nem ismered még annyira a várost, milyen helyeket tudnak ajánlani, ők merre szoktak mászkálni, stb..


Nyáron most sokan kiülnek a szabadba, ha van valami népszerű part mondjuk vagy erre alkalmas hely a belvárosban, azt is megnézheted. Ha neten nem találsz infót, járkálj a belvárosban este 7-8-9 körül és ahol nagyobb tömeget látsz, oda gyakran szoktak menni, ahol szintén ismerkedhetsz.


Sporthoz, mozgáshoz vagy a hobbijaidhoz is kereshetsz embereket, ez is attól függ miket szeretsz csinálni. Ha az első beszélgetéskor jól érezted magad velük, kérdd el az elérhetőségüket, hogy máskor is van-e kedvük valamit összehozni. Utána pedig keresd őket nem rájuk tapadva. Mutass érdeklődést feléjük és találjatok ki megint valami programot.

2018. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!