Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről, szerintet...

Mit gondoltok erről, szerintetek hagynom kellene a dolgot? (Barátságról van szó)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából kíváncsi vagyok a tanácsaitokra és arra, mit gondoltok a helyzetemről. Picit hosszú lesz valószínűleg, de olvassátok végig, megpróbálom rövidre fogni.

16éves lány vagyok, van egy szintén 16éves barátnőm, középiskola kezdete óta vagyunk jóban, szóval 2éve. Egy éve kezdődtek a problémák vele. Ha rossz napja van, rajtam tölti ki a dühét. Ha valamit írok neki, és számára kétértelmű, egyből flegmázik, lekezelő velem, ahelyett, hogy megkérdezné konkrétan, hogy mire értem, amit mondok. Szóval végül is ez az ok nélküli flegmázás bosszant... Nagyon kibírhatatlan már néha. Tegnap az osztály nyársalást tervezett, és írta a barátnőm, hogy "Megkérdezed, kik mennek?" Én pedig erre írtam, hogy "nem", mivel nem akartam menni. És megint jött a flegmázás. Kérdés volt, írhatom azt is, hogy igen, meg azt is, hogy nem. Szóval igen, bosszant ez a stílusa. Másrészt a barátommal is problémája van amit szintén nem értek... Tegnap is előadta a szokásos flegmázást, mert írtam neki annyit, hogy "megharapott egy kutya" és annyit írt, "azjó" és hasonlók. Aztán hát robbantam, elmondtam neki, hogy nem bírom elviselni amit csinál, ezt az örökös lekezelő beszédet, és mindent rám fogott, hogy én ezért meg azért hibás vagyok és hogy undorítóan viselkedek (közben pedig én tűrök el neki mindent, és alapból semmi olyat nem csinálok/teszek, amivel undorító lennék..) aztán mondtam, hogy oké, ha nem kell a barátságom inkább hagyjuk egymást, ne is írj. Azóta feltűnően nyalizik, írogat, mintha semmi nem történt volna, de tudom milyen és engem ez a stílus már zavar. Meg valószínűnek tartom, hogy ki is beszél, nekem is sokszor kibeszél más embereket, sőt mindig. Iskolát is szeretnék váltani, leginkább miután ezt megtudta, azután még flegmább lett (a tanárokkal van problémám, de ez már megint más). Szóval, szerintetek meg kellene vele végleg szakítanom a kapcsolatot, vagy adjak neki még egy esélyt?



2018. aug. 15. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Az fix hogy valami gubanc van köztetek.Itt nem esélyekről van szö, hanem hogy hozd helyre a kapcsolatotokat mivel láthatóan ő nem fog lépni ez irányba(vajon miért?) téged meg zavar.


Frankón imádom amúgy az ilyen én vagyok a földreszállt angyal, a másik meg egy gonosz némber szónoklatokat.

Ha te tényleg mindent megtettél és neki nem kell a társaságod, akkor ne erőltesd.

2018. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván nem vagyok "földreszállt angyal", énis emberből vagyok, hibázok, mint mindenki, de mindig én vagyok az, aki teper másokért...
2018. aug. 16. 08:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor állj meg.Nem tehetsz semmit.
2018. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!