Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg vannak hajnalig tartó...

Tényleg vannak hajnalig tartó bulik?

Figyelt kérdés

Sajnos én nem szoktam bulikba eljutni, mivel nincsenek barátaim. Viszont érdekelne, hogy tényleg tartanak hajnali 4-5-ig a bulik vagy csak legenda?


Azért kérdezem, mert szerintem éjfél és hajnali 1 órakor mindenki kipurcan :D Bár én nem tudhatom. Illetve, hova mentek, ha busz nem jár, de vége a partynak?



2018. aug. 16. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt sose tudtam meg, mert én is éjfélkor kipurcantam mindig :D Azóta meg már nem bulizgatok.
2018. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mászkálj Pest belvárosában hajnalban, 4-5 órakor még találkozol azokkal akik még mindig buliznak, és már azokkal is akik munkába igyekeznek.
2018. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

kb. 11 -kor kezdődnek a bulik, akkor indul be, akkor érnek oda legtöbben és általában 2-3 felé kezdenek oszlani az emberek.

de a bulik simán eltartanak 5-6-ig is, vannak vidékiek, akiknek 5 körül megy legelőször haza busz, vonat, ők addig maradnak általában.

nekem is volt már olyan, hogy reggel 7-ig buliztunk.

2018. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak. Azok a legjobbak, a hajnal a kedvenc napszakom :)
2018. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, hát jó nektek :D
2018. aug. 16. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Tartanak. Van amelyik szórakozóhely kapásból nyitva van 4 ig.


Ha valahol bulizunk és bezárnak 2-kor akkor vagy veszünk inni nonstopban és egy parkban chillezünk, vagy átmegyünk 0-24-es kocsmába.


Ha olyanunk van akkor meg hazasétálunk :)


Házibuliban általában 2-3-ig van a tetőponton a buli utána elkezd pilledni az emberek java és jön a nyugisabb beszélgetés.

2018. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!