Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ma voltam egy boltba és...

Ma voltam egy boltba és nagyon megtetszett egy lány dolgozó de sajnos nem mertem megkérdezni a nevét. Szerintetek visszamenjek és megkérdezzem a nevét? Vagy elkérjem a facebookját? Legyek bátor? Bátraké a szerencse?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Úgyse lesz semmi csak beégsz.
2018. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Eleve ha itt sírsz tanácsért akkor már halott ügy . Elkéred spontán ahogy a többi 561 tag és párral elmegy baszcsizni mellette még párhuzamosan ringyóskodik 47el ...
2018. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te is tetszettél neki? Mert akkor igen,de azért ne rohand le.Pénztáros az illető?
2018. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Jajj istenem állandóan a negatív kommentek.

Miért égne be?? Senki nem látná! A lány szerintem mosolyogva örülne ha odamenne.

Miért ne mennél oda kérdező? Legyél bátor. Ha nem teszed meg akkor magadba legbelülről mindig az fog hangozni hogy én mekkora egy pancser vagyok, ezt se tettem meg pedig ott volt előttem.

Hajrá!

2018. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Meg kéne azt próbálni


legrosszabb esetbe max nemet mond

2018. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%

Bocs hogy ezt mondom... de életemben eddig 3x próbálkoztam ilyennel, ilyen szituban. Ezer százalék a nemleges válasz és a beégés.

Már azért is, mert a többi dolgozó előtt nem fogja azt mondani, hogy okés rendben itt a számom.

Ezt veheted biztosra.

Ha valami közösségi oldalon tudsz írni neki olyat amivel sikerül megfogni akkor látok rá esélyt, de így nem.

2018. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
99% hogy elutasít, mert kapnak ők felkéréseket gyakran. De gyakorlásnak abszolút jó. Ott van az az 1% esély is, amit érdemes megragadni. A bolt előbb-utóbb úgyis útba esik, csak ott lesz ő is valamikor. Odamész,kézdeményezel. Max azt mondja, hogy nem, és akkor meg ugyanúgy oda jársz, mint eddig, csak nem kell agyalnod többet azon a lányon. Vaaagy lehet épp bejön az az 1%, és akkor nyersz.
2018. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2%

Ma dolgoztam a boltban és feltűnően bámult egy lúzer kiskcsg, mit tegyek hogy ne zaklassanak még munka közben is?


Egy lány dolgozó

2018. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Adj neki egy borítékban rajzot egy rózsáról, írjál magadról, hogy milyen vagy, miket szeretsz; meg még elérhetőséget is adj meg neki. Ímélt is meg telószámot is. És ha tetszel neki/úgy gondolja, akkor majd keres.
2018. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez hol barátkozás szerinted te nagyon okos? :D Ez nem az a kategória.
2018. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!