Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ilyen kevés követőm...

Miért van ilyen kevés követőm Facebookon?

Figyelt kérdés

Ismerősöm van 1000+ viszont követőm csak 29.

Miért van ez? A beállításokat is néztem, úgy van beállítva hogy mindenki követhet. Más ismerőseimnek jóval több követőjük van, és én akivel barát vagyok, mindenkit követek. Ez miért nincs fordítva?



2018. aug. 25. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Mert szerencsére senkit sem kötelezhetsz arra, hogy azt csinálja, amit te jónak látsz, így aztán mindenki maga dönti el, hogy kit akar követni meg kit nem.


Miért lennél attól boldogabb, ha több követőd lenne? Nagyobb lenne az egód tőle?

2018. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném hogy az ismerősöket beleszamolja. nekem sincs annyi követőm mint ismerősöm. szoval ezért felesleges mindenkinek random agyba főbe küldözgetni a jeloleseket, ettől nem leszel népszerű.
2018. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kell ezen parázni, nem mintha valami komoly probléma volna ez.


2. Lehet, hogy több követőd van ennél. A facebook ezt nem számolja össze neked. Amit a profilodon látsz, azok azok a követőid, akik nem szerepelnek az ismerős listádon.

2018. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már tudom mit számol, de azért köszi az undok válaszokat..

Azokat a követőket külön teszi a barátoktól. Szóval van 29 követőm aki nem az ismerősöm. Az ismerőseimet nem rakja oda azért van ilyen kevés :)

2018. aug. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!