Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit játszhatnánk?

Mit játszhatnánk?

Figyelt kérdés

Egyik barátommal "őrültségi versenyt" akarunk csinálni, ez annyit takar, hogy valami olyat szeretnénk játszani, amiben meg lehet mutatni, melyikünk mennyire merész, bevállalós (nem szexuálisan) vagy "hülye". Nem életet veszélyeztető játékra gondolok, de azért a sakknál és az egyszerű Ki nevet a végén társasjátéknál legyen kicsit pörgősebb. Nem muszáj ilyen jellegűnek lennie, én pl. olyasmit szeretnék, mint a paintball, de az ketten ugye nem jó.


Ha ez segít, Budapesten lenne, szóval ott is szabadtéri dolog is lehet. Vagy valami kreatív játék, ami nem létezik, csak valakinek most ötlik az eszébe.


Napok óta próbálok valamit kitalálni, de a felnőtt játszóházon kívül nem jut eszembe semmi.



A barátom külföldi, szóval az sem probléma, ha angolul van a dolog.



Ha tudtok valami jót, kérlek, írjàtok meg! Köszönöm előre is! :)



2018. aug. 28. 00:43
 1/2 Havasy Dániel válasza:

Szia

Én ismerek egy viszonylag komoly játékot. A D&D. Egy szerepjáték, amiben végtelen lehetőség van. Az, ha valaki "bevállalós", az segíthet a cél elérésében, de ezzel egyben veszékyezteti a küldetés sikerét. A Szelkemlovas játékboltban szoktak tartani ilyen játékokat tudtomnal ingyen. Egyszer érdemes kipróbálni, és a feltételeidnek is megfelel.

Örülök, ha ezzel segítettem neked valamiben ;)

2018. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképp utánanézek! :D
2018. aug. 30. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!