Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írhatnék neki?

Mit írhatnék neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már ismertük egymást látásból, viszont sosem beszélgettünk. Nemrég egy bulin rájöttünk, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Rengeteget beszélgettünk meg nevettünk, és ő volt az aki mindig keresett, meg folyton mondta hogy nagyon örült nekem. (Nem voltunk részegek )

Majd hazamentem és én úgy voltam vele hogy, jajj de jó, milyen szuper barátnőt szereztem.

Aztán csak vártam és vártam, de semmi. Majd egy hét után visszajelölt facen(...), de a küldött üzenetemre azóta se válaszolt (+ 1 hete)

Valahogy rá szeretném ébreszteni hogy nekem ez rosszul esik, kicsit viccesebb, ironikusabb módon. Vagy már lehet gáz lenne ha írnék?

Tudja, hogy van barátom, tehát remélem nem feltételezi hogy más irányból közeledek.

Csupán egy nagyon jó barátságot szeretnék/szerettem volna.

18L



2018. aug. 29. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem is értem.. Ha egy hullámhosszon voltatok miért csinálja ezt?

Várd meg a következő bulit, vagy keress olyan alkalmat amikor ő is ott van, és látni fogod a reakcióit ☺️

Lehet el van foglalva, más barátai vannak, ha nem egy környezetben vannak az emberek azért az nem ugyanaz.

Mindenképpen várj meg még egy közös eseményt, és meglátjuk..amúgy meg nem értem.


Viszont egy saját példa : volt egy lány, Pozsonyban egy táborban voltunk, szobatársak is voltunk. Az elején nagyon nem volt szimpatikus, de napról napra egyre több témánk lett, nagyon is haosnlitottunk,teljesen jól kijöttünk. Tábor óta mi se beszélünk, nem biztos hogy neten is működőképes a kapcsolat fenntartása, ő eleve Budapesti (jelenleg külföldön van ösztöndíjjal) tehát ennek is betudom.


Lehet a lány se szeret neten beszélgetni, majd írd meg mi lett!

2018. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én sem értem :(

Köszi ! :)

2018. aug. 31. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!