Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 2 éve ismerem, 2-szer találkoztunk, de nagyon rég. Tegnap írtam neki egy e-mailt szülinapja alkalmából (facen letiltottuk egymást, mert anno összevesztünk és 1,5 éve nem is beszéltük). Majd megköszönte és érdeklődött mi van velem, meg hogy akár facen is beszélhetünk. Régen mondtam neki, hogy talán kicsivel többet érzek barátságnál, de nem lett belőle semmi. Már tegnap elkezdtünk beszélgetni. Elmondta, hogy kissé alkoholista lett.. 18 évesen. 2 éve nem bírom kiverni a fejemből ezt a lányt.. Nagyon megörültem, hogy újra beszélünk, és ő is szóba hozta, mert néha eszébe jutottam. Ma pedig mondja, hogy a barátja apja beteg lett. Kicsit sz*rul érzem magam, mert azt hittem nincs barátja és hogy lehet még valami.. Most nem tudom mit tegyek. A kedvem is elment az egésztől..
2018. szept. 9. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha csak elvágta hitetlen a kapcsolatot, az biztos, hogy többet nem tudsz vele beszélni, mert ne hiszem, hogy ő írni fog.

Ha akarsz tőle valamit, akkor puhatold ki mennyire komoly a kapcsolata.

Maradj vele kapcsolatban segíts amiben tudsz, és előbb utóbb észre fogja venni, hogy szüksége van rád, ami azt jelenti, hogy fontos vagy/lettél neki.

Vagy, ha ez túl macerás, akkor mondd meg neki az igazat. Te többet akarsz\akarták tőle, és ez nem változott. Viszont ha van valakije, te nem akarod felborítani az életét, ezért nem szeretnéd, ha továbbra is kapcsolatban maradnátok.

Szerintem az utóbbi két opció valamelyike a “helyes”, de nem tudom mennyire lenne egyáltalán megoldható a kapcsolatotok a lánnyal, mert ha az ország másik végébe került, akkor máris egyszerűbb(szerintem) a képlet.

2018. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!