Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gratulálnál a korábbi barátodn...

Gratulálnál a korábbi barátodnak/barátnődnek?

Figyelt kérdés
A korábbi (akár 5-10 ėv) volt párodnak megkėrtėk a kezėt, fėrjhez megy/megnősül, gyereke lesz stb stb. Te írnal neki par szót? Akkor ha nem anyázva vàltatok el, de azóta nem is beszeltetek?
2018. szept. 18. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem irt az exem, jól esett, de ha nem irt volna, az se lett volna gond, mert tényleg nem tartjuk a kapcsolatot.
2018. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
36%
Annak a jele, hogy nem zárta le a múltat. Ha lezárta volna, akkor közömbös lenne és nem érezné úgy, hogy írnia kellene bármit is. Nekem az esküvőm után írt az ex barátnőm, akivel 8 éve mentünk szét. Egyből erre gondoltam, kicsit boncolgattam és ki is nyögte, hogy a mai napig nincs túl rajtam. Sajnálom őt, de ez van.
2018. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Én nem írnék. Esetleg élőben gratulálnék illedelmesen, ha összefutnánk, de nem foglalkoznék üzenet küldésekkel...
2018. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minek??? Csak akkor írnék, ha egyébként is tartjuk a kapcsolatot. De így, hogy nem is beszéltek azóta. Fura lenne.
2018. szept. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Annak az exemnek, akivel azóta is jóban vagyunk, tarjuk a kapcsolatot, persze. Ő is ott volt az én esküvőmön, én is ott leszek jövőre az övén.

De pl az első szerelmemmel teljesen megszakitottam a kapcsolatot, csak a barátai facebookjain keresztül tudom, hogy megnősült, házat vett, neki eszem ágában nincs írni.

2018. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly januárban, fél év járás után szakítottam egy sráccal, mert nem voltam szerelmes belé, nem láttam értelmét annak, hogy így folytassuk a dolgot. Szegényt nagyon megviselte a dolog, eléggé maga alatt volt. Ő tavaly júliusban még felköszöntött a születésnapomon, azóta nem kommunikáltunk. Közben láttam facebookon (ismerősök vagyunk), hogy összejött egy nagyon helyesnek tűnő (szerintem nálam sokkal szebb :) ) csajszival, akkor átfutott az agyamon, hogy írjak neki és gratuláljak (tényleg csak jóindulatból), de aztán elhessegettem a gondolatot. Nem akarom, hogy félreértse...

Ugyanez van még két sráccal, mindkettő próbálkozott nálam, az egyikkel volt néhány randink, de nem éreztem azt, hogy ebből több is lehetne, így vele sem lett folytatás, pedig szerette volna szegény. Közben mindkettőjüknek lett egy-egy nagyon szép barátnője, aminek én őszintén örülök, és remélem boldogok. De nem hiszem, hogy ennek az örömnek hangot fogok adni. :D

(És van egy másik exem is, aki eljegyezte azt a csajt, akivel megcsalt - na, neki biztos, hogy soha az életben nem gratulálnék. :D )

2018. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!