Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetség, hogy valahogy...

Lehetség, hogy valahogy összebarátkozak vele?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem olyan rég voltam egy táborban és ott volt 1 fiú aki nagyon ismerős volt nekem, de nem tudtam honnan. Aztán a tábor végefele mikor fogadásból el kellett kérnem az instáját, elkértem, aztán megköszöntem és elmentem. Kikerestem az ő Fb-ét hátha van, és volt is. Végig néztem az egész adatlapját. Ott kiderült, hogy a szüleit ismerem az oviból..más szóval a fiú az ovitársam volt. Aztán a tábor után kiderül az is,hogy az Apja az én Apámmal dolgozott anno mikor ovitársak voltunk.. (csak nem emlékszik egyikünk se egymásra mint ovitárs.) Na de úgye vége volt a tábornak és rá 1 nap múlva kitettem magamról 1 képet instára és ő volt rá 1 percre az első aki beszívezte.. nagyot néztem.. elmeséltem pár táboros ismerősnek akit ott ismertem meg, csak hogy az egyik csaj, az Enikő akit megismertem a tábor alatt az pont a fiú szomszédja. Kérdeztem tőle,hogy melyik házba lakik, de nem azért kérdeztem mert el akarok látogatni vagy ilyenek... csak úgy egyszerű kérdésként kérdeztem meg tőle,de ő nem tudta és ezért a nővérét, a Szintiát kérdezte meg, hogy melyikbe lakik. Csak hogy.. a nővére úgy vette a lapot, hogy biztos azért kérdem melyik házba lakik mert "szerelmes lehetek belé".. Természetesen a Szintia mivel osztályrásak a fiúval, elmesélt neki minden hülyeséget rólam,hogy én "szerelmes vagyok belé" meg minden a szarságot..Na neki álltam a a csajszinak,de eredménytelenül..(meg csak utána vettem észre, hogy tök fölöslegesen) Na a fiúnak elküldtem amit evvel a Szintiával beszéltem és csak egy "Xd" -t írt rá. Letiltani nem tiltott le, csak már nem követ engem a fiú instán... A tábor után láttam párszor és szinte úgy csinált mintha nem látott volna engem a fiú...Nem azért de tényleg se extrát nem akarok én tőle, csak kb minden ovitársamra emlékszem és tartom is még egy jó párral a kapcsolatot. Bár annak az esélye, hogy megismerjem, nem sok lenne.. főleg ezek után. Nem igazán tudom miért ragaszkodom, hogy megismerjem.. csak ez a kis hülyeség én rólam amit elmondot neki a Szintia nem hagy nyugodni.. egyszerűen utálom, ha ilyesmit kezdenek el rólam terjeszteni ami nem is igaz.



L.



2018. szept. 23. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nezd lehetseges nyilvan! De ha a fiu ezert valtozott meg mert a szintia mondott rolad valami hulyeseget akkor azt kell hogy mondjam nem volt ez neki olyan fontos. Ha az lett volna akkor vagy el hiszi es nem foglalkozik vele vagy nem hiszi el es nem is erdekli igazan, ugye kerdes az is hogy vajon mit mondhatott meg azon kivul hogy "szerelmes vagy bele". De minden esetre itt nem a szintia tehet rola csak reszben. A fiu volt tul naiv hogy nem tisztazta a helyzetet. Esetleg anyit tudsz meg tenni hogy megmentsd a baratsagot hogy szepen oda allsz a srac ele es meg kerdezed tole hogy mi roszat tettel neki amiert igy megvaltozott illetve mi tortent egyaltalan.?! Neked nagyon bejon es meg kedvelted mint baratot miert teszi ezt veled? Vagy csak jatszott veled? Ha igazan fontos volt neki ez a dolog hidd el meg hallgat!
2018. szept. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors visszajelzést a kérdésemmel kapcsolatban! :) Igaz túl naiv a fiú,nem volt valami bőbeszédű az egész üggyel kapcsolatban. Ha lesz természetesen lehetőségem találkozni vele élőbe, akkor mindenképp megpróbálok vele beszélgetni!
2018. szept. 25. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!