Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet kérni gyámi...

Hogyan lehet kérni gyámi engedélyt?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm gyermekotthonban van (ami két házzal lejjebb van tőlem) már lassan 8 éve. Megkérdeztem tőle hogy eljön-e velem egy rendezvényre, azt mondta persze megkérdezi a nevelőjét. A nevelő azt mondta hogy biztos hogy nem, mert ehhez gyámi engedély kell meg hasonlók. Na és ezt a gyámi engedélyt hogy kell kérni? Igazából egy 6-7 órás programról van szó, reggeltől délutánig. Readásul nagyon felhúztam magam, mert van egy kislány, 12 éves. Ő feljárhatott a 16(!) éves palijához egész napokra nyáriszünetben, meg is lett az eredménye, már nem szűz, és több mint valószínű volt pár hétig hogy terhes. A nevelők megtudták semmit nem léptek a fiú ellen. Amikor lány ment nőgyógyászhoz, kiderült hogy valóban nem szűz, és a nőgyógyász szólt a rendőrségnek. Cigizik a lány, füvezik, egy éve van az otthonba mégis vagy ezerszer szökött. Iskolából is lóg, és nem szólnak semmit a nevelők, hagyják. Neki van kimenője reggeltől estig ezek után. Az én barátnőm meg a kb 8 év alatt egyszer sem szökött, jól tanul, nem cigizik és nem lóg az órákról. Na most akkor mi ez az igazságtalanság?

2018. okt. 13. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
a gyamjat kell megkerdezni, nem a nevelojet. ki a gyamja?
2018. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!