Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Többi lent!

Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy "legjobb barátnőm" (azóta már nem nevezném annak...). 7 éve, oviban lettünk a "legjobb barátok". Ez a probléma már régebb óta is felmerült a barátságunkban, hogy lenéz és kioktat. Csúnyán beszél velem, kiröhög. Persze, ezt ő nem veszi észre. Tudni kell róla, kitünő tanuló, (meg amúgy is) akkora a pofája, mint a bécsi kapu. Nem azt mondom hogy a kitünő tanulók mind ilyenek. Nagyon sok embert lenéz és ez engem nagyon iritál. Már néha hozzá sem akarok szólni, egyszerűen undorító egy személy lett számomra. Nagyon megromlott a barátságunk.

Fel szeretnék egy beszélgetést idézni pár nappal ezelőttről:

Leírtam XXX Tentacion-t 4 X-el.

Erre ő: 4 X-el? Ez most komoly!? De hülye vagy b*zdmeg!😂😂😂

Én: Hát nem tudtam...

Kevés az önbizalmam. Nem is szólok vissza. Minek? Hülyének néz. Valamikor a barátaim előtt aláz porig, ha valamit rosszul mondok. Már ha van valami, inkább nem is válaszolok, nehogy rosszul mondjam. Utálom a stílusát.

Ma hatátoztam el hogy írok erre a honlapra, betelt a pohár.

Szerintetek mit tegyek?

Szakísam meg vele a kapcsolatot? Dehát osztálytársak vagyunk! Szünetbe mindig utánna kell mennem, ha nem akarok egyedül lenni...

Kérlek segítsetek! Értelmes válaszokta szeretnék...



2018. okt. 14. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ne csodalkozz, ha ilyen "barat" mellett keves az onbizalmad. volt ilyen haverom, a visszaszolas se segitett. hiaba szoltam neki egyszeruen par nap mulva kezdte ujra. otthagytam es neked is ezt javaslom. tudom, h nehez, mert felsz, h egyedul maradsz, de inkabb probalj meg nyitni olyan emberek fele akik normalisak. ha talalsz vkit akkor mar konnyebb lesz otthagyni. egyebkent az ilyen bekepzelt lenezo gyokerek erdekes modon mindig olyat keresnek baratnak akit lehet kritizalni... ha nincs kit kritizalni akkor osszedol a kis lelkuk. hidd el meg o fog megharagudni rad, ha otthagyod...
2018. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Ha a barátaid előtt aláz meg, akkor az nem a barátnőd...

Szakítsd meg vele a kapcsolatot, légy kemény. Ne bocsáss meg neki ha könyörög. Majd találsz másokat.

Én egyedül vagyok a szünetekben, sőt az egész iskolában... Mert ilyen a személyiségem, amin nem tudok változtatni (magányos farkas xD ), introventált vagyok.

Sok sikert

18/F

2018. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki őszintén, hogy zavar a stílusa, meg hogy kioktad. Közöld, ha nem tud ezen változtatni, akkor meg fogod vele szakítani a kapcsolatot, azaz nem fogsz beszélni vele.
2018. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Aki így viselhetik az nem baràt. Igaza volt az előző válaszolónak, te most az áldozat vagy ebben a kapcsolatban. Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Inkább legyél egyedül, mint egy ilyen emberrel hamis baràtságot ápolni.
2018. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!