Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, hogy area jutotta...

Az normális, hogy area jutottam 30 év alatt, hogy most már egy embert sem fogok tisztelni és komolyan venni ezentúl?

Figyelt kérdés

Elengedtem minden elvárásomat a tiszelet, becsület iránt, hiszen belátni kényszerültem, hogy ezek ma nem értékek, hanem csak hátráltató tényezők. Elhatároztam, hogy egy patkány leszek, mint az összes többi önző kis senkiházi, csak azért, hogy könnyebb életem legyen és ne lógjak ki a sorból. Továbbá már nem akarom megváltoztatni, jobbá tenni a világot mert már amúgy is túl késő.


Mennyire érthető ez a hozzáállás 30 év tapasztalatai után?


2018. okt. 27. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
En 22 ev alatt is majdnem idejutottam.. "Bezarkoztam" keves dolgot engedek be a vilagbol. Mar csak a jo dolgokat veszem eszre, kulonben en is tonkremennek. & Nem asok melyre ebbe a temaba de itthon Mo.n is minden megerett a pusztulasra. Nem is akarok sokaig itt elni. Mashol se tokeletes minden sot. Az egesz vilag romlik sajnos. Ezert minden jot eszre kell venni es ertekelni. Vannak jo emberek csak kevesen, es a tomeg beszivja oket is :(
2018. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" Elhatároztam, hogy egy patkány leszek, mint az összes többi önző kis senkiházi"


Itt kikre gondolsz?

2018. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!