Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a különbség egy barátsággal...

Mi a különbség egy barátsággal extrákkal kapcsolat és egy normál kapcsolat között az időigényességet tekintve?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm kijelentette, hogy ő két évig nem akar kapcsolatot, mert ő most érettségizik, utána meg kemény lesz az első év az orvosin (szerintem nem csak az első, de mindegy). De a barátság rész miatt ugyanúgy meghallgatod a másikat, elmentek kikapcsolódni, segítitek egymást. Az extrák miatt pedig a testi igények is kielégülnek. Akkor időben hol a különbség?

Számomra ezért nevetséges a kijelentése. Igazából olyan, mintha csak a hűséget nem akarná.



2018. nov. 17. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban idő igényes egy kapcsolat (így is kéne lennie) foglalkozni kell olyan dolgokkal is mint a másik családja, haverjai. Foglalkozni kell a másik érzéseivel, problémáival. Barátság extrákkal meg szép szó arra hogy d.. Ó partner, nagyon ritka amikor ezt valaki tényleg arra érti hogy barátja az ember akivel néha szexel.
2018. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak olyan, ez tényleg így van. Ha te többet szeretnél tőle, hagyd a francba, pláne ha ígérgetne is, hogy majd 2-3 év múlva....
2018. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
A barátaiddal nem töltesz annyi időt, mint a partnereddel. Nem alszol vele, nem hozzá mész haza, sőt, egyedül laksz. Szóval van időbeli különbség.
2018. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3-as a lány most érettségizik, nyilván ilyen korban nem jellemző az együttélés, plusz barátoknál is lehet aludni. (legalábbis az én ismeretségi körömben ez jellemző)
2018. nov. 17. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó, az orvosisok nem a logikájukról meg social skill-jeikről hiresek, hanem inkább hogy 2 hét alatt visszamondanak nekled egy telefonkönyvet is ha kell...


Hagyd a fenébe, tipikus maximalista kiscsaj, aki azt hiszi hogy az egyetemet úgy kell csinálni, hogy közben felfüggesztesz minden élettevékenységet, és 0-24-ben olvasol, napi 3 órát alszol és ismétled.


Most komolyan, orvosin elvileg akkor senkinek ne lenne barátja-barátnője, ha le akar diplomázni 6 éven belül?

Hagyjuk már...

RÁD nincs energiája, egy valamilyen srácra majd lesz, csak gyáva bevallani neked, vagy magának.

2018. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, egy ismerősömnek mondta ezt a kislány. Csak elgondolkodtam. De örülök, hogy nem én látom egyedül így. Köszi az eddigi válaszokat.
2018. nov. 17. 16:45
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy én bioszon vagyok, mondhatni ismét csak egyik legtöbbet magolós szak.

Barátnő régészeten, ott a nyelvekkel kell sokat foglalkoznia (latin, angol, német, ezeket kell tudniuk, ő most a szakirány miatt oroszul is elkezdett).


Ha nem lennénk kapcsolatban, akkor 3 hét után mindketten idegroncsok lennénk.

El nem tudom mondani milyen jó 2 hét órára járás, tanulás, koliban nyomorgás után találkozni vele, kikapcsolódni, sétálni egyet a környékükön, és szexelni egy nagyot.

A szexről kb nincs olyan tanulmány, ami ne a legjobb stresszoldónak tekintené.


Azért leendő orvosként lehetne annyi rálátása, hogy az ember nem csak 6 liter vér, 20 kiló csont, meg még másik 20-30-40 kiló szövet.

A testi kielégülésen túl a hatékony működéshez nem árt a lelki is. Amit egy kapcsolat nyújt.

2018. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es a lány, szörnyen buta az élethez. Nem látja át a szitukat, szóval a magolós stréberfajta. Szerintem vágyik ő kapcsolatra, csak mivel manapság divatosak a barátság extrákkal kapcsolatok, és így akar kitörni a stréber szerepből és menővé válni. De nulla élettapasztalat, nulla logika.

Én is tudom, miről beszélsz, annyi zh-m, ki se látszom belőle, barátomnak irreálisan sok könyvet kell olvasnia magyarszakon. Jó kikapcsolódni, és egymás karjaiban lenni. :)

2018. nov. 17. 17:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Van némi különbség, én is voltam barátság extrákkal kapcsolatban, de én ott aludtam a lánynál, néha ő is aludt nálam. Végül is barátilag levezetjük egymás vágyait, mindkettőnk kielégül, és másnap nyugodtabban lehet menni suliba/melóba. Persze nincs ott a párkapcsolat nyűgje és nyilai. Szabadidőnkben mondjuk lényegileg összejárunk szexelni, és ez az egész teljesen kötetlen és szabad élvezet mindkettőnk részéről.

19/F

2018. dec. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!