Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Törölnétek ilyen Facebook...

Törölnétek ilyen Facebook ismerőst?

Figyelt kérdés

Aki soha nem reagál semmilyen posztodra, de tudod, ha megtenné, negatívat írna, mert többször megtette. Csak azért nem töröltem még, mert mit szól majd az ez meg az...


A másik...

Aki (nem vér)rokonként nem reagál szomorú életeseményre, inkább valszeg kárörvend.

Ugyanez nem tud szülinapon felköszönteni, pedig mégiscsak rokon és még a Facebook is kiírja neki.


2018. nov. 26. 06:44
1 2
 1/11 AndrejjaMarijann válasza:
Igen. Ha ez ennyire érdekelne, törölném.
2018. nov. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az első attól függ mennyire közeli ismerős. Ha rokon vagy munkatárs akkor maradna, ha ezer éve megismerkedtem vele valahol de semmi közünk egymáshoz, akkor törölném.


A másodiknak annyi a "bűne" hogy nem aktív? Hát Istenem... Én sem nézem meg minden nap hogy kinek van szülinapja, meg reagálok minden szomorú posztra...

2018. nov. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Második folyton a gépet bújja. Tudom, hogy mindenről jól informált.
2018. nov. 26. 06:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Kiírva a kérdést nekem is furcsa. Nincs mögötte egy csomó tartalom, ami miatt törölném.
2018. nov. 26. 07:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem törölnék.

Az hogy nem lájkolgat egész nap meg nem írogat kommentet az engem nem érdekel, a kritikus kommenteket meg humorral is lehet kezelni nem kell megsértődni rajtuk. A felköszöngetést meg mindig is utáltam hogy egyenként köszöngetni kellett mindenkinek, egy idő után le is tiltottam így nem tudnak az üzenőfalamon írogatni.

2018. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Könyörgöm basszus....Az egy nyomorék virtuális oldal, a virtuális világban! Születésnapodon nem köszöntött fel? ÉS? Akkor mi van? Nem veszed észre, hogy ezek a Facebook köszöntések már kimentelek a divatból? És ha nincs fent? És ha pont akkor nem ért rá azon a napon? Nem körülötted forog a világ értsd már meg! Nem reagál szomorú életeseményre, valszeg kárörvend: És mi van akkor ha nem kárörvend, hanem telibe leszarja? Mert neki pl. nincs semmi köze hozzá.


Kezdj el élni a valóságban, nem attól leszel menő, hogy jön rá 1000 lájk képedre, 3500-an felköszöntenek, közben meg poshadsz valahol. Attól leszel menő majd, ha sikeres leszel az életben, A VALÓ ÉLETBEN!

2018. nov. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 8-as válaszoló szavait ajánlom a sok elborult, elveszett, a virtuális semmi közepén lézengő ember figyelmébe. Bárcsak mindenki így gondolkodna.
2018. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Azért egy valamire hadd reagáljak...

"Az egy nyomorék virtuális oldal, a virtuális világban!"

Az egy valódi weboldal, amit valódi emberek használnak. Ugyanazok az emberek vannak ott, mint akivel a suliban, a munkahelyen, az utcán, a buszon, a koncerten, stb. találkozol. Túlmisztifikálni sem kell természetesen, de azért legyünk tisztában azzal, hogy húsvér emberek használják, és nem valami kitalált, virtuális lények.

Ha én Facebookon elküldöm a halál vérveretes pélójába a főnökömet, másnap hiába próbálnék azzal érvelni, hogy de hát az csak egy virtuális weboldal. ;-) Én valós vagyok, ő valós személy, a kommunikáció szintén valós.

2018. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek a nyolcassal, Facebook meg az instafos bizony a virtuális világ. Hiába próbálod bemagyarázni, szoktam is mondani, hogy ezek az oldalakat másodperc tört része alatt letudnák kapcsolni a szerverről (pl.:iwiw) és akkor ennyit menőségről! Ezek oldalak semmi másra nem jok, csak arra, hogy élettelen lúzer gyökér emberek akik való életben nem vitték/viszik semmire, legalább a lajkokra meg születésnapi köszöntésekre verjék magukat!
2018. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10

És ha törlöd akkor mi van? Utána nem tudsz vele kommunikálni? De. Utána nem lesz a főnököd? De. Utána nem lesz a haverod? Hm. Ha a fészbukos ismeretség az alapja egy emberi kapcsolatnak akkor azt megette a fene. NINCS KÖZE a fészbuknak a valósághoz. Ha törlöd magad, akkor megszűnsz létezni? Akkor nem leszel valódi ember? Gondolkozz.

2018. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!