Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Introvertáltak, van-e barátotok?

Introvertáltak, van-e barátotok?

Figyelt kérdés
Merthogy általában lefáradunk nagy társaságban, és szeretünk egyedül lenni... 48f
2018. dec. 1. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem nincsenek.
2018. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Három ujjamon meg tudom számolni azokat, akiket barátomnnak nevezek. Mondjuk nem is kellene több, közülük is csak eggyel tartom rendszeresebben a kapcsolatot, ami netes kommunikációt jelent kétnaponta és hetente/kéthetente egy találkozás.
2018. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kettő-három van. Nem éppen introvertáltak, de elfogadnak és megértenek, úgy szeretnek ahogy vagyok, és ez kölcsönösen működik. Azt hiszem szerencsésnek mondhatom magam
2018. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, 2. Nem a mennyiség számít, hanem a minőség. :)
2018. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok barátom van. Csak nem szeretek egyszerre mindegyikkel együtt lenni és nem igénylem a társaságukat 24/7.
2018. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincsen, azt hittem van egy, de egyoldalú barátság lett belőle, pedig már nagyon régóta ismertük egymást.

Így belegondolva, én nem is tudom, hogyan fogom kibírni 48 éves koromig, vagy hogy egyáltalán ki akarom-e bírni addig. Depresszió, szorongás, tömegiszony, megfelelési kényszer, magány... 20 éves koromra kiégtem.

2018. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem szerezni őket.

Bárki nyugodtan írjon ha van kedve dumálni :)

2018. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. 2-3 ember van akikkel néha elbeszélgetek, de egyébként jobban szeretek egyedül lenni
2018. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Írjatok privátban!
2018. dec. 4. 21:40
 10/11 SIDLER22 ***** válasza:
Nekem nem nagyon van. Van egy-két osztálytársam akikhez elmegyek bulizni, de ezek általában max 3-4 fős társaságok és akkor nem is nagoyn számít az introvertáltságom mert be vagyunk b...szva mint az atom :D De alapvetően néhány osztálytársamon kívül nincsenek barátaim.
2018. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!