Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

18F vagyok, lassan egy éve megismerkedtem a neten egy nálam picit fiatalabb lánnyal. Tök jóban vagyunk, viszont amiatt is hogy nagyon messze lakunk egymástól nem alakult ki több barátságnál (mindegy most nem ez a lényeg)

Messengeren beszélünk, úgy hogy nem az ismerősöm facen, csak instán követjük egymást. Ennek meg is van az oka: minden közeli ismerősömet (főleg lányt, de fiúkat is szép számmal) bekövetett, amit elég értetlenül néztem. Persze azt csinál amit akar, de nyilvánvaló lett pár dolog után, hogy nyomozgat, képeket keres, azt keresi hogy ha egy programon részt veszek ki töltött fel képet (én nem használom feltöltésre az instát, nem vagyok ez a posztolgatós típus)

Ott lett nagyon elegem amikor elküldött egy olyan dokumentumból egy screenshotot, amin egy 2015ös osztályképen vagyok (én magam ezt nem találtam meg). És ez szerinte baromi vicces hogy keresgél. Szerintem meg baromi idegesítő, ahelyett hogy tőlem bármit kérdezne az ismerőseimről, azonnal kutatni kezd a neten utánuk. Pedig én azt gondolom hogy bármilyen témában nyitott ember vagyok.

Próbáltam óvatosan szóvá tenni, de ahogy felhoztam elhúzott aludni (persze ez nem igaz, csak nem akart róla beszélni)

Szóval ti mit tennétek? Hagyjam a francba ezt az egészet, és foglalkozzak olyannal akitől többet is akarok barátságnál, vagy van értelme ezt erőltetni?

(bocsánat hogy hosszú lett)



2018. dec. 11. 09:18
 1/5 anonymousreview60 ***** válasza:
22%

"nem alakult ki több barátságnál (mindegy most nem ez a lényeg)" Hajjaj, dehogynem. Te is sajnálod, ...

"azt keresi hogy ha egy programon részt veszek ki töltött fel képet" ... ő meg a követésben éli ki ezt az igényét. Persze lehet, hogy csak féltékeny a tkp. semmire.

" És ez szerinte baromi vicces hogy keresgél." Nem az. A barátaink után nem nyomozunk, hanem megkérdezzük őket. Vagy: 1. nincs magánélete és emiatt ideje van ilyenekre, 2. vágyik rád, és így éli ki, 3. féltékeny.

"felhoztam elhúzott aludni" Kifarolt a konfliktusmegooldás elől.

A zárszót megadtad.

2018. dec. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem felhozni kell a témát hanem megírni neki konkrétan, hogy fejezze be ezt a nyomozósdit mert téged zavar. Mondjuk ennyi értelme van az ilyen netes "barátságoknak" meg írkálásnak, meg úgy magának a közösségi oldalaknak. Meghülyíti az embereket. Te meg szó nélkül tűröd, csak tudnám miért.
2018. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nektek, igazatok van!
2018. dec. 11. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy elolvastam, amiket írtál, rendkívül deja vu-m lett. Velem is megtörtént ugyanez, csak fiú haverral. Osztálytársaimtól kérdezősködött utánam,hogy mi rólam a véleményük, milyenek a jegyeim stb.; olyan videók után vadászott YouTube-on, amelyeken én is rajta szerepeltem. Én is pont attól sokalltam be, amitől te, én is nyitott vagyok, sőt személyesen is ismertük egymást, és nem volt képe tőlem megkérdezni, amivel velem kapcsolatban kíváncsi volt. Ott tartottunk, hogy utána már olyan dolgokon is vihogott, ami nekem egyáltalán nem tetszett, és úgy voltam vele, hogy nekem kétszínű nyomozó nem kell, és szépen megszakítottam vele a kapcsolatot. Lehet, rajongód neked is a csaj, aztán mindent akar rólad tudni...de ez már sok, és érzed te is...jól érzed. Hagyd a francba.

2018. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok lány van, aki nem bízik a fiúkban, s mindent tudni akar, mielőtt komolyabbra fordul a dolog. Neked meg tudnod kell, hogy ami egyszer felkerült a netre, az ott is marad, és csak az nem találja meg, aki nem akarja.
2018. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!