Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért keresett...

Szerintetek miért keresett meg újra?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt megismerkedtem egy sráccal, akivel a mai napig távol élünk egymástól. Messengeren tartottuk a kapcsolatot, közeli barátok lettünk, de a végén kibukott, hogy azért viselkedett velem ennyire nyitottan, mert belém szeretett. Hiába voltam odáig a személyiségéért, a külseje nem tetszett, és ettől nem tudtam elvonatkoztatni. Megmaradt a barátságunk egészen addig, amíg egy újdonsült barátnője el nem tiltotta tőlem. Nem olyan rég szakított a lánnyal, utána megkeresett engem, bocsánatot kért, ott akarta folytatni, ahol abbahagytuk. Szarul esett, hogy anno megszakított velem minden kapcsolatot, de nagyon örültem, hogy ismét beszélünk, így háttérbe szorítottam az egész keserűséget. Igen ám, de a beszélgetéseink nagy része arról szól, hogy mennyire örül, hogy túllépett rajtam, és az előző kapcsolata után végre önmagát is megtalálta minden tekintetben. Írok neki, napokig nem válaszol, pedig sokszor van online. Nem keresgetem nyakra-főre, rájöttem, hogy már nem vagyok igazán fontos számára, csak nem értem, hogy akkor minek kellett visszatérnie az életembe, miért nem voltam jó elfelejtve? Ez így sokkal jobban fáj, mintha egyszerűen nem keresett volna soha többé.

2018. dec. 28. 15:18
 1/7 anonim válasza:
Mert egy hülye nyomorég felwjtsd el hagyd a francba.annak mi értelme hogy össze jött egy másik lánnyal utánna szakit vele aztán megint meg keres téged és arrol beszél neked hogy túl léppet rajtad stb.mert szerintem semmi értelme.valami hatalmas nagy baja lehet a csávónak de ha jót akarsz magadnak letiltod őt és elfelejted örökre.
2018. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sem találom benne a logikát.
2018. dec. 28. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hitte, hogy olyan lesz veled mint régen. Mivel nem akar megbántani azzal, hogy már nem annyira érdeklődi irántad, ezért hanyagol téged. Ennyi a helyzet nem több.
2018. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy olyan lesz, mint régen, azon felbuzdulva, hogy mindezek után is eszébe jutottam, tehát valószínűleg jó barátjának tekintett. A viszonyunkat ő szúrta el, hiszen az ő döntésén múlott, hogy évekig nem tudtunk egymásról semmit. Azzal csak tisztában volt, hogy nehéz ennyi idő után ugyanonnan folytatni, és mivel hosszan együtt volt a lánnyal, az is elég nyilvánvaló volt, hogy nem érdeklődik irántam párkapcsolat ügyileg. Én nem beszéltem vele másképpen, ugyanolyan kedves és vicces voltam vele, mint a történtek előtt. Mégis mit várt volna?
2018. dec. 28. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
De ez nem így megy. Hozott egy rossz döntést ezzel, hogy megkeresett, mert vágyott rád valamilyen szinten, DE nem tehet róla, hogy már nem érez irántad semmit. Gondolom nem ez volt a terve, hogy felkeres és ott hagy. Állj tovább! Nem tudsz mit csinálni.
2018. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval már barátnak sem vagyok jó neki? Vagy ezzel azt akarod mondani, hogy csak azért barátkozott velem, mert vonzódott hozzám, és mivel ez elmúlt, már beszélgetni sem akar velem?
2018. dec. 28. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk! Annyit tudunk, hogy valami nem volt elég ahoz, hogy neki fontos legyen ez a baráti kapcsolat. Lehet már teljesen más körökben mozog, mint régen, amit nem mondott el neked. Meglehet, hogy mással megtalálta közös hangot, de szerintem ne merengj rajta, hanem hagyd rá és ha megint akar valamit, akkor alaposan vond kérdőre, de addig hagydd!
2018. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!